Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

tak tylko dla przypomnienia po 48h , " the score is : 36 vs 12 "

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2011-10-15 07:30:54)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

27

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Odzywka: spadaj, z tego co widze najczesciej jest odpowiedzia na jawny atak, wiec bym sie nie czepial - sa bardziej chamskie warianty tejze :)
A po drugie primo: czy z powodu jego postow Wasza rodzina choruje, pieniadze Wam z kont uciekaja czy co? Sa ludzie ktorzy zalewaja fora potwornym floodem kompletnie nie na temat - z czyms takim sie walczy. A jego posty sa przynajmniej zabawne. Zawsze mi to poprawia humor :) Wnioskuje o ankiete zeby miast wykluczania mianowac kolege bezrobotnego forumowa maskotka :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

28

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

ATARI, to żadne fiwirifi jest ... jak zgumujemy jedyneczkę, to zostaje ..... 30XE i pojawia się problem co to za model... i tu wkracza niezawodny Bezrobotny .... nie banujemy ...

29

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

nie wiem, ale Twoje  żale chyba trafiły na podatny grunt, ten (burak) wycina wszystkie moje nowe posty...

30

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

ten (burak) to kto?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

31

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Buraki to na bazarku, a może koledze bezrobotnemu oczy na czerwono zaszły ze złości. :P