Temat: Zbanować bezrobotnego ankieta

Zapraszam do ankiety.
As.. jak tak go lubisz pogadaj sobei z nim na GG lub popisz na meilu zadzwoń, umów się .. itp... mnie to znudziło.
Wole zero postów niżeli 10 bez sensu.
Głosujemy 7 dni.
Ankieta będzie nieważna jak do tego czasu pan b. zmądrzeje.

Prośba jeszcze do dely'ego zeby głupie tematy odrazu kasował (te od Sikora z urlopem itd itp)
dziękuję

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

spadaj

3

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

To jeszcze asa do kompletu :)

4

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Pomyślimy , pomyślimy ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Po co Wam takie ankiety? Niczym nie odstają od poziomu Sikorowego "Prawie się żegnam". Przykre.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

6

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Ehh mono... nie bede tego komentował ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Widocznie dely ma zbyt dużo łaskawości dla niego, skoro do tej pory go nie zbanował ;)

8

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Cholera, znów wybory ;) I jeszcze nie można zobaczyć wyników bez spełnienia obywatelskiego obowiązku :D

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-10-13 18:20:34)

9

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Panowie,  wystarczy nie odpowiadac na jego posty i po prostu je ignorowac. Jesli ktos ciagnie dyskusje to oznacza ze go to bawi i ma na to ochote. Troche przesada wg. mnie z tym banowaniem.

Atari 65/130XE + SDrive + SIO2SD +xc12 ; AMIGA 600 2Mb + CF IDE+HxC SD ; AMIGA 500 +512Kb; C64 + 1541 +mag; klon A2600

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

2362 " users " to moze  top 50 do zbanowania

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

11

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Wątek pointless. Zaraz bezrobotny założy ankietę "Czy zbanować Stryjka?", a mikey "Zbanujcie Asa" z odpowiedziami "TAK" i "OWSZEM".

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

stryker napisał/a:

Zapraszam do ankiety.
As.. jak tak go lubisz pogadaj sobei z nim na GG lub popisz na meilu zadzwoń, umów się .. itp... mnie to znudziło.
Wole zero postów niżeli 10 bez sensu.
Głosujemy 7 dni.
Ankieta będzie nieważna jak do tego czasu pan b. zmądrzeje.

Prośba jeszcze do dely'ego zeby głupie tematy odrazu kasował (te od Sikora z urlopem itd itp)
dziękuję


Stryker masz złe dni czy co???
Jak sobie w domu bądź w pracy przeczytam post bezrobotnego, to od razu mam lepszy humor.
Nie znam gościa, ale chętnie bym go poznał.. jest specyficzny.. taki Krzyś Kubeczko (!!!)

mikey napisał/a:

To jeszcze asa do kompletu :)

To gdzie mogę sam na siebie zagłosować, już raz sikor robił taką ankietę w której można było na mnie głosować.
było coś o królu troli czy jakoś tak, ale dostałem chyba tylko 1czy dwa głosy :P

A tak poważnie Dely nie banuj go, zawsze można przetestować nowego facepalm-a bądź coś takiego :P

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-10-13 20:01:23)

13

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

As: sorki,ale od śp. Krzysia to sie najdelikatniej w świecie rzecz ujmując ODJEB. no offence! na marginesie

gep/lamers^dial

14

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

gepard napisał/a:

As: sorki,ale od śp. Krzysia to sie najdelikatniej w świecie rzecz ujmując ODJEB. no offence! na marginesie


Wiem że Świętej pamięci!!!

Wszyscy go fuckali a ja sobie z nim swappowałem!
Jego sporo osób na scenie nie rozumiało..

Eot. z mojej strony!

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-10-13 20:10:01)

15

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Jak tak dalej będzie to na AA będziemy mieli tylko ankiety :D

16

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Faktycznie ban nie jest dobrym rozwiązaniem, ale kolega bezrobotny powinien przynajmniej wyciągnąć z zaistniałej sytuacji jakieś wnioski na przyszłość i zadać sobie choć trochę trudu, zanim zada kolejne pytanie na forum...

17

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

na 50 ostatnich postow bezrobotnego 3 wygladaja tak samo


"SPADAJ"


co za elokwencja, glebia przemyslen, natchniona erudycja

Ostatnio edytowany przez lotharek (2011-10-14 09:07:59)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

18

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Bezrobotny Karol ożywia to forum, regularnie postuje (lub "pości", hehe) więc unika ban(a)na, bo dzięki niemu więcej się tu dzieje.... ;) Każdy jego post jest niczym kamyk wrzucony do stawu - choć nieduży  (formalnie), to zwykle wywołuje spory rezonans... i to chodzi... pośredno dba o generowanie ruch na forum.... :lol:

19

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Raczej śmieci...

20

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

ja tam mam ubaw po pachy
a cala reszta chyba zabawe pt szukanie facepalmow na sieci

pomijajac jakosc tych postow, to na obrone trzeba przynac ze posty sa w dzialach sensownych,  np sprzet czy fabryka
a nie bezsensownych (tak jak ten tu moj post) - w dziale balagan

jakby ktos zrobil statystyki z rozkladem ruchu na forum, to wyszlo by na to, ze mamy tu za przeproszeniem onet, a nie atariarea

przechodze na tumiwisizm

21

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Tak ale odzywki szczeniackie typu Spadaj pasuja bardziej na forum onetu albo młodzieży spod kebaba.

22

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Niektórzy potrafią się odzywać mniej "szczeniacko", za to bardziej ubliżająco, więc akurat banowanie za "spadaj" byłoby przegięciem - co by nie zarzucać bezrobotnemu - raczej nie obraża innych użytkowników.

23

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

sugerujesz, ze jest tu lepiej?
ja tam roznic nie widze

(odp na post secon'a)

Ostatnio edytowany przez Candle (2011-10-14 14:47:15)

przechodze na tumiwisizm

24

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

Chlopaki i dziewczyny nie dajmy sie zwariowac i prowokowac. Wszczyscy pracujemy na jakosc tego forum a jest masa zacnych ludzi dla ktorych to robic warto.

Ps. Candle niektore watki dowodza Twojej tezie

25

Odp: Zbanować bezrobotnego ankieta

secon napisał/a:

Tak ale odzywki szczeniackie typu Spadaj pasuja bardziej na forum onetu albo młodzieży spod kebaba.

Nie jest tak źle, no może że cóś w ten klimat bardziej tut pasuje:

http://i.imgur.com/TctH0.png

wszystkie trzy strony świata