26

Odp: QuaST Party 2004

To BARDZO dobry pomysl.  L&My menthol rółó ((c) mikey;)) w pociagu relacji Pozen--->Krakau:).
Hamburgery we Wrocku tez róló(c) jak powyzej);)

Popieram kolegę. Ale nie tylko Elemy. Malborasy też były dobre :]. A za hamburgera ci się jeszcze nie odpłaciłam ^_~.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

27

Odp: QuaST Party 2004

Ej, mam pomysl na kompromis - najpierw 6-8 sierpnia Orneta, a potem 9-11 Opalenica - 2 kultowe miejsca pielgrzymek atarowcow pod rzad.  I pomyslcie o Train Libation - takiego do tej pory jeszcze nie bylo ;)

28

Odp: QuaST Party 2004

No w sumie my i tak wracaliśmy przez Pozen XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

29

Odp: QuaST Party 2004

Ale bez Train Libation to nie to ;)

30

Odp: QuaST Party 2004

Będę na pewno!! Byx powah!! FRASUNEK 4 ALL :!: :D :D :D :D :D :D

I Ty zostaniesz big endianem...

31

Odp: QuaST Party 2004

najpierw 6-8 sierpnia Orneta, a potem 9-11 Opalenica

pomysl stulecia! juz sobie wyobrazam train party - caly pociag nasz!  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

32

Odp: QuaST Party 2004

Nooo, trzeba Libation Train tym razem zarezerwować po prostu XD. Albo dwa przedziały i siedzimy rotacyjnie XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

33

Odp: QuaST Party 2004

Ojjej ... Ja się stawiam w Ornecie ..!!!   trza bedzie wyczesac jakaś super muze. Koderzy do boju!!!!   Produkcje, produkcje, produkcje!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

34

Odp: QuaST Party 2004

No ładne cacko!
Będę na 100%. I pewnie coś się przywiezie, coby pana Jordana ojszczać... :)
Eijk: koniecznie trzeba sklep poinformować! Byxy mają być na cały czas trwania party!

35

Odp: QuaST Party 2004

No i o tych papieroskach mentolowych nie zapomnija ?_?

There's special place for me in hell. It's called the throne.

36

Odp: QuaST Party 2004

Jak będzie to ja jadę! Z tatą oczywiąście :)

grzybson/SSG^NG

37

Odp: QuaST Party 2004

> Jestem na tak. Ale mam ieszane uczucia, bo watpie aby wszyscy jechali na Quasta a pozniej (wczesniej) do Opalenicy... Ktos bedzie musial odpuscic. Ciekaw jestem co na to Vasco...

No chyba nie ma sensu robic Lata. Trudno.

> Ej, mam pomysl na kompromis - najpierw 6-8 sierpnia Orneta, a potem 9-11 Opalenica - 2 kultowe miejsca pielgrzymek atarowcow pod rzad. I pomyslcie o Train Libation - takiego do tej pory jeszcze nie bylo

2 autobusy powinny styknac. :) Jakby jechac pociagiem, to bedzie taka sytuacja jak po 98 w Tczewie. Do pelnego pociagu dosiada sie caly peron...

A gdyby juz, to lepiej w odwrotnej kolejnosci, bo z O-cy jest fajny pociag do Gdyni o normalnej porze - prawie bezposrodnie polaczenie :)

> Mes
> No w sumie my i tak wracaliśmy przez Pozen XD
> Mac
>Ale bez Train Libation to nie to

Bylo cos innego w zamian, nie Ptica? *)

38

Odp: QuaST Party 2004

Czy to jakaś żaluzja? &_&

There's special place for me in hell. It's called the throne.

39

Odp: QuaST Party 2004

Vasco: Czy ja o czymœ nie wiem???

A co do tak długiego zlotu to wštpie aby każdy miał tyle wolnego (czy brał specjalnie na to urlop) - jakby nie patrzeć 2 CP to jest tydzień...

40

Odp: QuaST Party 2004

Mnie sie wydaje, zę Vasko niepotrzebne żaluzje tu pisze :]. My jak dwa aniolki byliśmy ^^!

&_&

There's special place for me in hell. It's called the throne.

41

Odp: QuaST Party 2004

> jakby nie patrzeć 2 CP to jest tydzień...

E, liczyc nie umiesz: 1 CP = tydzień 8)

42

Odp: QuaST Party 2004

Jeżeli Quast nie będzie kolidował z North Party dla C64 to przyjadę.
Cobra

8 bit rulez!!!

43

Odp: QuaST Party 2004

Cobra, przyjedź koniecznie... słyszałaś co się działo przed compotami?  :D Van Eijk powiedział, że zrobi party jak będą conajmniej 3 kandydatki do wet t-shirt compo..  :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

44

Odp: QuaST Party 2004

propozycja jest taka,aby North i Quast w przyszłym roku był w innych terminach. Wiem,że sporo ludzi od nas też chciało przyjechać na Quasta. Lecz tak jak u was pierwszy weekend sierpnia to data party. Ale będą rozmowy z organizatorami obydwu platform.

8 bit rulez!!!

45

Odp: QuaST Party 2004

No wlasnie - rozne terminy obydwu imprez bylyby fajnym rozwiazaniem. Bylem na jednym wydaniu North-a i klimat mi sie podobal, zawsze fajne byloby odwiedzic obydwie imprezy.

46

Odp: QuaST Party 2004

Cicho tam, wet t-shirt compo MOŻe bedzie :]. Zależy od publiki 8)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

47

Odp: QuaST Party 2004

O ile wiem, to Vasco zamierza walczyć o klientelę. NIeoficjalnie powiem, że na Lecie miałby wystąpić Krzysztof Krawczyk. Wybierajcie, kogo wolicie w mokrym podkoszulku: Krzysia, czy Messiah?

48

Odp: QuaST Party 2004

Ani jedno ani drugie ;)

49

Odp: QuaST Party 2004

mikey: dobre!

50

Odp: QuaST Party 2004

Dobra, w takim razie może Pinokio? Pamiętacie jak w samych slipach wybiegł na ulicę uściskać Lizarda?
Albo konkurs na najlepszy mięsień piwny...