Temat: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach parlamentarnych w Polsce ?

Partie dodane w kolejności numerów nadanych po losowaniu ogólnopolskich list wyborczych przez Państwową Komisję Wyborczą.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-09-09 12:23:09)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

PrzybieŻeli do parlamentu? (tak a propos tematu) ;)
A swoją drogą dla takiego tematu powinien być dział burdel, bo bałagan to za mało :O

Ostatnio edytowany przez Jacques (2011-08-29 21:24:21)

3

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Bierzemy słownik ortograficzny.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

A co z Palikotem ? Scena polityczna jest większa niż czołowi nieudacznicy, których wymieniłeś.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

5

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Thx [ nie Lucasfilm ;) ] Jacques, dely ;)
@sqward: Patrzmy realnie, w grę wchodzą maksymalnie 4 partie, no może piąta, która może się dostać do Sejmu. Doskonale Cię rozumię, ale to że się chce to nie znaczy że tak się da, niestety. To, że ja lubię pograć na atarynce, nie oznacza, że wszyscy muszą w to/na tym grać :/... a szkoda ;)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-08-29 22:04:02)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Daleko zajdziesz z takim myśleniem, że o ortografii nie wspomnę. Widać, że bieżąca ekipa dobrze cię już wyszkoliła.

Ostatnio edytowany przez epi (2011-08-29 22:06:27)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

7

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

No to po co jest ta ankieta, skoro nie ma w niej wszystkich możliwych odpowiedzi ?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

8

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

epi napisał/a:

Daleko zajdziesz z takim myśleniem, że o ortografii nie wspomnę. Widać, że bieżąca ekipa dobrze cię już wyszkoliła.

Osobiście nie narzekam, bo zajechałem wystarczająco. Jeśli nie chesz to nie głosuj, ankieta nie jest obowiązkowa.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-08-29 22:17:34)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

9

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

gRzEnIu, tutaj zgodzę się z epim. Albo wszystkie możliwe odpowiedzi, albo żadnej. Ludziom wmawia się, że tylko taka, a taka partia ma szansę się dostać do parlamentu i albo głosują wbrew sobie, albo oddają nieważny głos, albo na wybory nie idą.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

10

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Tylko i wyłącznie na partię która ma w programie wyborczym:
Wznowienie produkcji Atari
Subwencje dla ludzi tworzących na Atari
oraz hasła na bilbordach Atari rulez
:D

11

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

@innuendo: Przekonałaś mnie w normalny sposób. Bez zbędnych "mądrości". Ankieta będzie poprawiona.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

12

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Ja tylko chciałem przypomnieć (odnośnie "realizmu" ofert), że UPR (Korwin) osiągnął w ostatnich wyborach prezydenckich wyższy wynik, niż taki PSL (Pawlak) lecz jakoś nie znalazł się w zestawieniach powyborczych niektórych portali. Czyli jeśli fakty nie zgadzają się z linią, tym gorzej dla faktów. Głosuj Grzeniu wg przekonań, a nie wg tego co mówi televizor.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

13

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Czy BOSS mógłby zwiększyć liczbę możliwych odpowiedzi w ankietach do 18-tu, bo tyle jest partii ? W chwili obecnej jest limit MAX 7 !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

14

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

@mono: zdaje mi się, że Korwin nie jest już w UPR.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

15

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Teraz to chyba Kongres Nowej Prawicy.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

16

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

@Rastan: Korwin to UPR :D a to, że się aktualnie nazywa Kongres Nowej Prawicy to nie ma naprawdę żadnego znaczenia. Nie przywiązujmy się do nazw - istotne jest to, co facet mówi, a mówi od lat to samo więc i z identyfikacją poglądów w tym przypadku nie ma większego problemu.
<OFFTOPIC>Grzeniu - co sądzisz o moich playerach do muzyki?</OFFTIPIC> :P

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

17

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

<ot>mono: mocne</ot> i nie zmieniajmy tematu.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2011-08-29 22:54:47)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

18

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

mono napisał/a:

@Rastan: Korwin to UPR :D a to, że się aktualnie nazywa Kongres Nowej Prawicy to nie ma naprawdę żadnego znaczenia. Nie przywiązujmy się do nazw - istotne jest to, co facet mówi, a mówi od lat to samo więc i z identyfikacją poglądów w tym przypadku nie ma większego problemu.

Korwin mówił to samo ale potem się zaciął, ostatnio bardziej go ciągnie w stronę monarchizmu (jak go lubiłem jako ciekawostkę, tak po ostatnim jego wywiadzie w TokFM, stracił mocno w moich oczach).

A pytanie jest tendencyjne.... a wybór kompletnie bez znaczenia.

19

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Wybory do władz naczelnych zupełnie mnie nie interesują. Mam je generalnie w dupie. W dupie mam także to co sie dzieje na tzw. "szczytach władzy". Mnie osobiście interesuje władza w terenie. Z nią mam na codzień styczność i w moim interesie jest by samorządowcy w mojej okolicy dawali radę. A to co sie dzieje w kórniku na Wiejskiej jest dla mnie kompletnie bez znaczenia i zlewam to moczem.

gep/lamers^dial

20

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Tylko że jak kurnik na wiejskiej odetnie Twoim kasę na coś tam, to nawet jak by zasiadało u Ciebie 10supermenów to i tak nic nie zrobią :P

21

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

A ja uważam RZE :) po co swary głupie, wnet i tak będziemy w jednej kup.....zupie

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

A ja uważam że każdy ma swoje poglądy polityczne i na politykę, lecz to forum nie jest dobrym miejscem do dyskusji na ten temat bo się tylko pokłócimy.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

23

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

+1

24

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

Popieram Adama. Wystarczy już tych flame'ów. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

25

Odp: [NOWA ANKIETA] Kogo bierzemy do parlamentu w 2011 ?

A gdzie jest "Polska Partia Przyjaciół Piwa"? :)