Temat: I ja sprzedam Atari TT

Z żalem ale jednak.

TT-tka w wersji "doughterboard" z AJAX-em (1.44MB) 4MB ST-RAM + 4MB TT-RAM.
Dysk CF (Seagate 5GB) przez przejściówkę SCSI-IDE. Wszystko niby działa, ale jak pisałem kiedyś w innym wątku występują problemy ze SCSI. Nie wszystkie dyski jakie się podłączy SCSI widzi (choć teoretycznie powinna), czasem błędy przy kopiowaniu danych. Może to jakaś pierdoła, bo teraz wszystko niby działa. Sygnalizuję jednak, że coś takiego mnie się zdaje :)
http://artur.ataritt030.info/fotki/atari.jpg
Interface Eifel widoczny na foto nie jest z komplecie.
Cena 325zł. Kto pierwszy ten lepszy.

Było miło :) Do widzenia.

Odp: I ja sprzedam Atari TT

psujesz rynek :p

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: I ja sprzedam Atari TT

Twoja oferta ma niepodważalny atut w postaci karty graficznej :)

Było miło :) Do widzenia.

4

Odp: I ja sprzedam Atari TT

Pierwszy!

5

Odp: I ja sprzedam Atari TT

marekp napisał/a:

Pierwszy!

Gratuluję !

Było miło :) Do widzenia.

6

Odp: I ja sprzedam Atari TT

Artik-wroc mam tylko nadzieję że to nie jest ostatnia TT-ka jaką masz , bo już sam fakt że rozstajesz się z tym komputerem jest lekko mówiąc niepokojący :( .

Ps wysłałem do ciebie e-mail w sprawie grafiki .

Pozdrawiam

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

7

Odp: I ja sprzedam Atari TT

glowas11: mysle ze nie :) mysle ze artic robi to samo co ja zrobilem z falconami - oddaje nadwyzke komus kto bedzie uzywal konkretnie sprzetu :)
rok temu mialem 3 falcony teraz zostal mi jeden a te ktore oddalem (sprzedalem) sluza dzielnie !

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

8

Odp: I ja sprzedam Atari TT

No niestety dostałem wiadomość potwierdzającą moje obawy . Artik kończy przygodę z TT jak napisał . Mam nadzieję że jego stronka mimo to nie zniknie z sieci bo jest to przecież spora dawka info, zdjęć, sterów o tym kompie .


Ps. artic dodał że nie kończy przygody z Atari więc może nabył jakiegoś Falcona stąd decyzja o rozstaniu z TT. Zresztą najlepiej jak sam to skomentuje .

Ostatnio edytowany przez glowas11 (2011-08-20 08:30:53)

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

9

Odp: I ja sprzedam Atari TT

@piter: Zapewniam, że TTka nie pójdzie do szafy. Choć (jak wszyscy) mam ograniczenia czasowe które nie pozwalają zajmować się Atari na codzień...

10

Odp: I ja sprzedam Atari TT

No, cóż. Z TT-tką to na razie koniec przygody. Czasu na to hobby jakby co raz mniej. Lepiej niech komuś posłuży, niż ma się na niej zbierać kurz. Z Atari to ja nie rezygnuję, nie po to ostatnio zmontowałem FRAK-a :)
Kwatera główna Atari TT póki co zostaje, a może nawet niedługo zacznie to jakoś przyzwoicie wyglądać :)

Ostatnio edytowany przez artik-wroc (2011-08-20 10:32:29)

Było miło :) Do widzenia.

11

Odp: I ja sprzedam Atari TT

Ufff, to dobrze, nie likwiduj tej stronki :)