Temat: VhDL

Candle przyjacielu!
te Twoje projekty w VHDLu robią niemałe wrażenie.

może mógłbyś wprowadzić lajka w świat VHDLa?
jaka literatura, jake dostępne chipy, jak programować kości...
rzuć kilka cennych uwag...

pozdrowionka.

P.S.
do admina, czemu nie mogę w temacie wpisać VHDL dużymi?

2

Odp: VhDL

Ło matko i córko.

A może tak odrobinkę samemu pogrzebać po sieci ? Wszystko trzeba na talerzyku podać ?

pomidor

3

Odp: VhDL

zerknij sobie na kanami.pl , kup zestaw na 9572xl z programatorem na USB, 2 ksiazki i sie kurna ucz.

ja tak robie od 2 tygodni.


http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0809/facepalm-vin-diesel-demotivational-poster-1222130415.jpg

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: VhDL

Z takimi problemami idź na elektrodę.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: VhDL

zaraz jak skończy się problem z dokumentacją do WD i będzie dla Ciebie jasne, jak się wyznacza gęstość zapisu
i nie jestem tu wredny - nic a nic

przechodze na tumiwisizm

6

Odp: VhDL

SEBOL - chwal sie - syn ?? corka ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: VhDL

córa ;]

przechodze na tumiwisizm

8

Odp: VhDL

troche offtop, ale gratulacje ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

9

Odp: VhDL

właśnie - offtop - nie trolować (dzienks)

przechodze na tumiwisizm

10

Odp: VhDL

electron napisał/a:

Ło matko i córko.

A może tak odrobinkę samemu pogrzebać po sieci ? Wszystko trzeba na talerzyku podać ?

Ale przeciez udowodnil niejednokrotnie ze nawet podanie na talerzu nie skutkuje :)

11

Odp: VhDL

Trzeba podawać prosto do jelita ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

12

Odp: VhDL

Ależ mikey: "Nie przykonał mnie Pan (tm)"!

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

13

Odp: VhDL

lotharek napisał/a:

zerknij sobie na kanami.pl

kamami.pl

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

14

Odp: VhDL

sqward napisał/a:

Trzeba podawać prosto do jelita ;)

doodbytniczo....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

15

Odp: VhDL

lotharek napisał/a:

zerknij sobie na kanami.pl , kup zestaw na 9572xl z programatorem na USB, 2 ksiazki i sie kurna ucz.

ja tak robie od 2 tygodni.

Lotharek, z nauką VHDL jest trochę tak, jak z nauką języka obcego. Co z tego, że niektórzy kupią zestaw, książki i będą na to patrzeć? Do tego potrzebna jest praktyka, samozaparcie no i... trochę drygu. Nie wszyscy to mają.
A tak przy okazji - pomyślcie o Verilogu - jest prostszy od VHDL, chociaż mniej znany. Za oceanem zaczyna dominować nad VHDL'em.
Jak znajdę chwilę czasu, to przygotuję w PDF jakiś samouczek "for absolute beginners". Jednak znajomośc, przynajmniej podstawowa języka C lub podobnego wymagana. Bez tego ciężko zrozumieć VHDL czy Verilog.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

16

Odp: VhDL

trzymamy za słowo!
gdzie sprawdzać czy już coś powstało?
odpisz na maila ;)

17

Odp: VhDL

prace dyplomowa pisalem w Delphi...stare czasy, jakies 10 lat temu ale zrobilem to sam  z pomoca netu i ksiazek..tak wiec jak ktos chce to i "tajemnic atari" sie nauczy asemblera, no nie ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

18

Odp: VhDL

Ależ oczywiście! Moja praca dyplomowa była na PIC'u Microchipa, program w C, a po stronie PC w C#. Też nauczone z netu i książek. Wszystko kwestia chęci. Jednak z doświadczenia wiem, że dobrze napisany Tutorial to skarb - potrafi przyspieszyć naukę. A najgorzej jest zacząć, potem jakoś leci..... Jak uczyłem się języka chińskiego, to najgorsze były początki - pierwsze 2-3 miesiące. Potem już z górki, bo wszystko wydaje się bardziej jasne i oczywiste.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

19

Odp: VhDL

lotharek napisał/a:

tak wiec jak ktos chce to i "tajemnic atari" sie nauczy asemblera, no nie ??

E tam... TA to pojscie na latwizne.
Do nauczenia sie asemblera z powodzeniem wystarczy "Atari Basic" Wiesława Miguta ;)