1

Temat: lotharek

Witam

Widzę, że Przemek udziela się na forum, ale kontaktu z nim nie mogę złapać od dłuższego czasu a mam pewną sprawę. Próbowałem gadu, pw, mail. Jeśli możesz Przemek to zajrzyj do skrzynki i na gadu, chciałem dokończyć nasze interesy ;)

2

Odp: lotharek

przeca jestem caly czas i pod mailem i na forum. o co chodzi ?? pisz lotharek na lotharek.pl
a ja piszesz z jakiego dziwnego maila ktore gmail traktuje jak spam to masz jeszcze lotharek na mmj.pl

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: lotharek

Lothatek niedlugo pobije rekordy Duddiego ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: lotharek

Ależ napisałem z adresu z którego już dostałeś, ponieważ na przed-przed ostatni mail odpowiedziałeś :) A wysłałem też wiadomości na priv na atariarea i na gadu, a tam chyba sprawdzasz ;) ? Miałem przez chwilę wrażenie, że nie chcesz się do kolegi stRinga odezwać, no ale może to wszystko gdzieś umknęło. Wiadomo, każdy zajęty jest. Ogólnie chodzi o to że chciałem się z Tobą rozliczyć za robotę, dostać swoje Atari spowrotem i zlecić następną robotę (o czym już wspominałem w mailu który otrzymałeś). Wyślę jeszcze raz szczegóły na podane adresy. Pozdrawiam.

5

Odp: lotharek

lotharek ma teraz urwanie glowy. bo mu BITMAN zyc nie daje..

Pigula,  zyjesz ???


a tak serio na wszystko jest czas i miejsce -- realizuje zamówienia na bieżąco a tylko te które odstają od standardu sa wykonywane w wolne weekendy (a mam co 2gi wolny- syn)

Ostatnio edytowany przez lotharek (2011-07-12 18:47:28)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey