Temat: Dema/gry w atr 16MB

Witam

siedzę sobie i robie soie ATRa z moimi top demkami na malucha / Gry prawie skonczylem. Ale co chwile cos mi sie przypomina, zmieniam układ katalogów, cos wywalam lub dodaje, bo się okazuje ze to nie TO demo..

tak wiec moja prośba - moze już ktoś ma TOP DEMO w pliku ATR alfabetycznie i moglby atr`a podlinkować ?

pozdro

ps. Jak sie nazywalo demo, ktore zaczynalo sie od slow Milosza (chyba, widzialem je ostatn raz z 3 ata temu) i byl nagrobek w tle ? za cholere nie potrafie sobie przypomniec...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Dema/gry w atr 16MB

"Cogito"? A parodia to "Kobito"?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

3

Odp: Dema/gry w atr 16MB

Miłosza czy Herberta ???

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Dema/gry w atr 16MB

Ale nagrobki to były w Back2Life.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: Dema/gry w atr 16MB

wszyscy macie racje : okazuje sie ze szukalem 2ch deme, ktore zawsze mnie nakrecaly : cogito i b2l :-)

dziekowa :-)

Ostatnio edytowany przez lotharek (2011-04-06 13:33:54)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey