Temat: Muzyka Kuby Husaka

W Bałaganie bo to taka luźna refleksja :) Zauważyłem że lecące w tle te bardziej energetyczne kawałki (inside utwór 2, tanks utwór 2 etc.) mają w moim przypadku niesamowite działanie na wydajność. I to zarówno w pracy (w ciągu godziny odhaczyłem 25 bugów z którymi nie mogłem uporać się od tygodnia) jak i w rozrywce; w Quake Live wyłączyłem oryginalny music, zostawiłem efekty, a w tle leciały tanksy. Nie jestem mistrzem, gram raczej średnio, a teraz rozniosłem kolesi na miazgę ; 50 fragów w 10 minut, drugi miał 36.... I leci sobie w pętli w kółko to samo, nie drażni, nie nudzi się. Genialne :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2

Odp: Muzyka Kuby Husaka

Haha, dokładnie te same kawałki puszczam prawie non-stop np. przy pisaniu artków do mag'a :) one są GENIALNE ! na SV2k10 Kuba Husak dał mi na pendrivie MP3kę z kawałkiem Tanks ale już w wersji nie na malucha :) nie wiem dlaczego tego nie skopiowałem... ale może Kuba czyta ten wątek i udostępni nowe "Tanksy"? :D

Grtx.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-03-20 14:55:27)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

3

Odp: Muzyka Kuby Husaka

Mały update; spróbowałem ponownie, na innym serwerze - to samo - to nie może być przypadek. Doktorat z muzykoterapii dla Kuby :) Jakubie, pokaż no tą nową wersję tanksów, please...

(Cytat z komentarzy po meczu: "Ty wieczor chyba się dogadales z hackerami, cwoku" :))))) )

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: Muzyka Kuby Husaka

Kuba czyta inne forum ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Muzyka Kuby Husaka

Ja wiem , atari online, ale wydawało mi się, że tu tez się kiedys pokazał

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem