Temat: Kilka dubletów do oddania za grosze

15 zyla bym sobie życzył za sztukę z poniższych tytułów. To nie są jakieś wypasy, rzekłbym że to buraki pomiędzy truflami, ale zawsze. A na pewno są dubletami, których nie potrzebuję.

1. Lancelot (pudło, instrukcja, jakaś mapa i dysk) - stan BDB-
2. Hacker (VHS box i dysk) - stan BDB-
3. Nibbler (pudło, instrukcja, dysk) - stan całości po wyciągnięciu średniej arytmetycznej elementów składowych DST+ (pudło jest prawie aktualna Japonią, ale reszta OK)
4. Enchanter /folio edition/ (pudło i dyskietka) - z tego folio to za wiele nie pozostało. Opakowanie się jakoś trzyma, ale ze względu na swoją konstrukcję należy je uznać za zdezelowane. Wewnątrz jest tylko dyskietka. Stan DST

Wrzutę zdjęć zrobię wkrótce.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: Kilka dubletów do oddania za grosze

Chętnie zaopiekowałbym się Lancelotem i Hackerem, jeżeli propozycja jest jeszcze aktualna.

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

3

Odp: Kilka dubletów do oddania za grosze

są Twoje. Wyślę Ci na później na priva nr konta

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

4

Odp: Kilka dubletów do oddania za grosze

Świetnie, dziękuję! Jeśli to możliwe, prześlij mi również proszę informację o kosztach przesyłki.

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

5

Odp: Kilka dubletów do oddania za grosze

hororus napisał/a:

Wrzutę zdjęć zrobię wkrótce.


??? :)

Kontakt: pin@usdk.pl

6

Odp: Kilka dubletów do oddania za grosze

Harry wysłałem Ci namiary
Pin oto i one

http://images49.fotosik.pl/746/4cfd2a9a17662446med.jpg
http://images38.fotosik.pl/739/ae7d0792bd86ac25med.jpg

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

7

Odp: Kilka dubletów do oddania za grosze

hororus napisał/a:

Harry wysłałem Ci namiary

Dziękuję. Namiary doszły, pieniądze płyną.

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

8

Odp: Kilka dubletów do oddania za grosze

hihi ale ten enchanter to jakaś pęknięta dyskietka w środku :-) hihihihihi