Temat: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

no i mam potwierdzenie mojej teorii  : 10 minut temu napisalem posta o moim 1mb do atari i o d razu CANDLE zbiera zamówienia, mimo ze przez kilka miechy milczał :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

to proste
masz podsluch na kiblu

przechodze na tumiwisizm

3

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

lotharek napisał/a:

10 minut temu napisalem posta o moim 1mb do atari

Testuj, lutuj i publikuj, reszte olej!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

lotharek napisał/a:

no i mam potwierdzenie mojej teorii  : 10 minut temu napisalem posta o moim 1mb do atari i o d razu CANDLE zbiera zamówienia, mimo ze przez kilka miechy milczał :-)

nie no, spokojnie... albo czegoś nie rozumiem albo coś tu jest nie halo... patrzyłeś na datę postu kiedy candle napisał iż skończył swoje Ultimate? Nie wiem czy ja coś źle patrzę ale wydaje mi się iż Candle napisał iż RTC działa i gotowe przed tym jak napisałeś iż skończyłeś swoją wersję. Więc o co chodzi z Twoją teorią?

pozdrawiam
Seban

Ostatnio edytowany przez seban (2011-03-07 13:09:11)

5

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 98#p122498

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 93#p122393 wiec kompletnie nie rozumiem twojej "teorii spiskowej" - dzis jest 7dmy marzec - tak jak zapowiadalem 5tego marca (to troche wiecej niz 10minut), zakladam odpowiedni temat

eot na ten temat

przechodze na tumiwisizm

7

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

no i mam potwierdzenie mojej teorii  : 10 minut temu napisalem posta o moim 1mb do atari i o d razu CANDLE zbiera zamówienia, mimo ze przez kilka miechy milczał :

Myślę, że Candle ma prawo zbierać zamówienia na co chce i kiedy chce. I wszelkie uwagi takie jak ta są nie na miejscu. Tym bardziej, że Candle już od kilku dni zapowiadał odkurzenie projektu.

Ostatnio edytowany przez electron (2011-03-07 14:11:52)

pomidor

8

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

no ja to widziałem właśnie... ale ja mówiłem o tym poście Candle:

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 30#p122330

był przed twoim. więc jakieś teorii spiskowej bym się nie doszukiwał.

pozdrawiam
Seban

9

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

lothar: daj o polowe nizsza cene + odtwarzacz mp3 miskujacy z pokejem i bedziesz mial wiecej zamowien ;)
tu masz przynajmniej konkretna cene - w przypadku twojego i pasia rozwiazania - chwilowo nie znana...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

Czy to nie są trochę podobne, ale jednak dwa inne projekty ?

1MB+OS,  a 1MB+SDX+RTC+OS

Zakładam, że ceny będą różne, tańsze to pierwsze?

Mnie interesują obydwa. Bo SDX nie mam zamiaru ładować wszędzie - jest to jednak kosztowne rozwiązanie.
Ale już 1MB+OS to podstawa.

Czyli ten i ten znajdzie klientele.

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

Lotharek , zamawiam 2 sztuki w ciemno ( bo wiem ze MM za tym nie stoi )

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

12

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

Ja dalej czekam na więcej... A wiem że jest na co czekać......

13

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

Jakas sugerowana cena ? Bo w 100% sie zgadzam z Pajero ze i jedno i drugie ma racje bytu  a jego sterowniki mi sie skonczyly.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

14

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

moje (i pasiowe) rozwiazanie bedzie bazowalo PROSTOCIE MONTAZU do kazdej atarci,

proc won, wsadzasz adapter i proca, jeden kabelek i gotowe.
niezla baza pod ram liniowy i proca 16bit. tez wszytsko programowalne..

zaraz poleci uwaga ze mozna taniej i szybciej...cena - nie wiem..prototypy - ok 2 tys,.pcb jest wielkosci proca z okladem i masaaaa drobnicy

przy produkcji 100 szt - moze sie zamknie w 80-90 zl
nie wiem

ps. zastanawia mnie jeszce fakt czy kazdy dostaje admina na forum ? mam mieszane uczucia

Ostatnio edytowany przez lotharek (2011-03-09 13:35:48)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

15

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

poka foto zmontowanej plytki ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

16

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

lotharek napisał/a:

ps. zastanawia mnie jeszce fakt czy kazdy dostaje admina na forum ? mam mieszane uczucia

Nie każdy. W tej chwili trzy osoby mają takie uprawnienia, są wymienieni na stronie głównej przy każdym dziale. Czy spotkała Cię jakaś krzywda ze strony administracji? Chętnie wyjaśnię ew. nieporozumienia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

pcb

Ostatnio edytowany przez lotharek (2011-03-24 18:53:48)

Post's attachments

IMG_9278.jpg 222.36 kb, liczba pobrań: 1 (od 2011-03-24) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

18

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

zielona kupa plytek, wstrzasajace.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

19

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

racze kupa zielonych plytek..jak sie zmontuje pokaze reszte :-) teraz sie wstydze

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

20

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

I jak postepy??

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

Odp: Lotharka teoria nt. Ultimate 1MB

+1

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014