Temat: Vw

jak ze zrobilo sie " smietnikowato "



sprzedam autko zony :

Polo v 1.6 TDI 90 Sportline , felgi 17 Boavista + RDC 510

cena: 16500 eur
place bilet na samolot do Fr
rocznik 2010 przejechane: 6 700 KM auto: Diesel
skrzynia biegow classic

Auto jak z salonu 2-3 razy na miesiac widzi swiatlo dzienne
gama:  sportline ( ESP, radar do cofania , régulator predkosci ..... )

kolor szary pieprz , dodatkowo zestaw  design ( przyciemniane szyby ), wejscie MEDIA-IN ,autoradio RDC 510 touch
gwarancja europejska Vw do maja 2012


http://bitman.free.fr/xpolo.jpg

http://bitman.free.fr/xpolo2.jpg

http://bitman.free.fr/xpolo3.jpg

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2011-02-04 00:22:38)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

2

Odp: Vw

ale wiesz, ze takie auto (model/wyposazenie ) w salonie w polsce kosztuje od 15300 - 16500 eu

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

Odp: Vw

Wlasnie patrze na vw.pl roznica jest pewnie w tym ze w autku takim za sporo opcji trzeba dodatkowo placic , nawet za taka p*.* jak wykrywacz deszczu

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Vw

I oczywiście pomijasz fakt, że za tą cenę można kupić w Polsce 2-3 letniego Passata niesprowadzanego (sprowadzanego to pewnie i półtorarocznego), tylko kupowanego w salonie w .pl.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Vw

rozne jest podejscie do sprawy , sprzedaje Polo aby kupic Fiat 500 Abarth bo latwiej zaparkowac n.p Paryzu

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6

Odp: Vw

Bitman  - nie ta kasa...

Autko fajne, ale za uzywane (demowka) polo 2010 dasz ok 45 tys z w salonie..atu oplaty, sproadzenie, itp..

mogles sie odezwac jakies 2 tygodnie temu,zanimim kupilem zonie ff mk7 golda.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

7

Odp: Vw

czujnik deszczu.... boże :) ... hahahahahh. Dokąd to zmierza :D

Kontakt: pin@usdk.pl

8

Odp: Vw

Kiedyś do tego wystarczył otwarty szyberdach :) :)

9

Odp: Vw

nie nadaje sie... ma francuskie menu w radiu...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Vw

pin: bardzo praktyczna rzecz, sam dostosowuje częstotliwość pracy wycieraczek do wielkości deszczu, nie trzeba kombinować, czy dać szybsze wycieranie, czy wolniejsze :)

jest wiele bajerów jeżeli chodzi o wyposażenie - wg. podgrzewane fotele, elektryczne otwieranie szyb (posiadam w swoim aucie te gadgety, nie krytykuję "bo nie znam") uważam, za fajny bajer, bez którego da się obyć, ale czujnik deszczu, podgrzewane lusterka i klima to te elementy wyposażenia które są bardzo praktyczne w samochodzie.

11

Odp: Vw

Zgadzam się. Te czujniki choć lubią się psuć to skutecznie ułatwiają i umilają życie kierowcy. Czasami są jednak bez sensu. Oprócz czujnika deszczu mam jeszcze np. czujnik zmierzchu i pytam po jaki ch..j ;) I tak musisz mieć włączone światła cały dzień. Ale na pocieszenie mam automatyczne zapalnie i gaszenie świateł również. Do tego dodać można np. jeszcze lusterko fotochromatyczne, które dla mnie jest bombowe. A ciekawe kto z Was posiada RPS? :)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

12

Odp: Vw

Ja mam kierownicę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Vw

czyli na pewno posiadasz przynajmniej rower ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

14

Odp: Vw

OK, gwoli wyjaśnienia: RPS - ręczne podnoszenie szyb ;). Rozbawił mnie tym skrótem swego czasu pewien handlarz.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

15

Odp: Vw

Mam w Twingo :P

16

Odp: Vw

macgyver napisał/a:

jest wiele bajerów jeżeli chodzi o wyposażenie - wg. podgrzewane fotele

Ponoć dla naszej płci niezbyt zdrowe :O ;)

17

Odp: Vw

jak dla mnie zbędnym są:

* wszelkie klamoty obciążające wał korbowy - spadek mocy
* wszelkie ekologiczne pseudo-ficzery (bez sondy lambda, bez katalizatora, bez niczego :) )
* zbędna psująca się elektronika


auto ma zap**** i* erdalać ;)-

Kontakt: pin@usdk.pl

18

Odp: Vw

Syrena Sport pasuje jak ulał.... :-)

19

Odp: Vw

Bez dyskusji. Pin ma rację ;)

http://www.collectormotors.com/1968chrger440.htm

20

Odp: Vw

No tak tylko co z takim "monstrum" zrobic jak na Amerykanskich autostradach masz 55-70MPH max predkosc ?

21

Odp: Vw

Unikać policji :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

22

Odp: Vw

pin: zauwazyles ze to auto zony?
rozumiem, dla tesciowej to niech zapierdala (moze sie rozbije) ale dla zony?

Ostatnio edytowany przez jellonek (2011-02-05 06:24:44)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: Vw

Bóg stworzył kobietę a mężczyzna radar parkowania

( aaa , zapomnielismy o czujniku ciśnienia w oponach )

tylko ze zwsze konczy sie awantura :

" zrob coc znowu cos mi wyje w samochodzie "

P.s

alternatywa Dacia Sandero

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

24

Odp: Vw

ja mam RPS !! ;) ale mam za to naped na 4 kola :) a mysle ze to najwazniejszy "gadzet" jest :)szczegolnie przy takiej zimie jaka byla :)

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

25

Odp: Vw

napęd na 4 jest dobry pod warunkiem, że jest to stały 50/50%, no i pod butem jest odpowiednio koni, które najlepiej jeśli nie pasą się na łące nieopodal miejsca postoju pojazdu ;)-

Kontakt: pin@usdk.pl