Temat: Kupię wtyczkę DIN-8

...potrzebna mi by zrobić sobie kabel S-video do C64, no chyba, że ktoś miałby gotowy kabel ;)

2

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

Tu masz z kabelkami nawet :)

http://allegro.pl/wejscie-sygnalowe-aux … 19540.html

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

3

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

Tak, tylko ta wtyczka jest na 99% "nierozbrajalna" a wyprowadzenia jedynie 2 i jeszcze żeńskie. Ja z takiej wtyczki muszę wyprowadzić 3 sygnały: LUMA, CHROMA, AUDIO.

4

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

Ja kupowałem tutaj:

http://multisort.pl/product/3052.Wtyk;m … ;270;.html

Mają spory wybór i stosunkowo niskie ceny.

Blissful user Amiga 1200 060 Desktop, Amiga Sam440ep Flex, Atari 130XE, Atari Falcon 030, Acorn Archimedes A3020, C64C, Apple PowerBook G3 500 Pismo, iBook G3 Clamshel, iBook G4, MacBook and more ... more ... powerbook classic
------------------
www.club4a.pl | www.chal.pl

5

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

ale to zla wtyczka jest
potrzebny din8 262 stopnie - sa w tme - tj jak zamowisz i poczekasz, to w koncu dostaniesz

przechodze na tumiwisizm

6

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

W TME przecież czas realizacji zamówienia jest krótki (no chyba, że ja miałem szczęście do tej pory)

7

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

Pod warunkiem, że mają w magazynie.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

Commodore ma inną wtyczkę niż ta ze zdjęć. Są dw rodzaje DIN8 - C i U. Na zdjęciu jest typ C. Szukaj typu U, który skrajne styki ma rozstawione szerzej od C.

9

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

No tak, rzeczywiście do C64 potrzebne jest DIN-8 262 stopnie. Nie chciałem robić zamówienia w TME dla jednej wtyczki, ale skoro nikt nie ma, to chyba nie ma wyjścia. Jakość composite podłączonego do monitora LCD-TV jest podobnie podła jak z Atarki ;)

10

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

Ja częszto robię zamówienia dla firmy, to mogę ci kupić.

11

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

jer, naprawdę mógłbyś? Jeśli nie wydłużyłoby to znacząco oczekiwania na Twoje własne zamówienia, to poprosiłbym jedną sztukę, albo nie... Lepiej 2 :) A potem Ci przeleję pieniążki za wtyczki i wysyłkę zwykłym listem + jakieś dobre piwko :) Symbol w TME to bodajże DC-016.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-12-12 19:03:34)

12

Odp: Kupię wtyczkę DIN-8

I jak tam, jakieś wieści może? :)