1

Temat: Onet zdechł

Wszystkie serwery...

2

Odp: Onet zdechł

U nas w anglii nie do pomyślenia...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Onet zdechł

A u mnie działa :) :) ... kocham ten tekst...

4

Odp: Onet zdechł

Oby na zawsze. Chętnie wypiję toast na jego grobie.

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

5

Odp: Onet zdechł

Niestety, odżył.

6

Odp: Onet zdechł

Żeby było w związku z atareizmem - ciekawe, czy Chaos się tym jeszcze przejmuje, czy już zupełnie nie :)

http://www.5oft.pl/

7

Odp: Onet zdechł

... ciekawe czy Walterowi siwych włosów przybyło ;)

8

Odp: Onet zdechł

sqward napisał/a:

U nas w anglii nie do pomyślenia...

No to zalezy tylko od firmy ;)

9

Odp: Onet zdechł

Między innymi dlatego zrezygnowałem z konta mailowego na onet.pl. Przeszłem do O2, ale tu też nie jest dużo lepiej, bo po dwóch tygodniach bez logowania konto jest zawieszane, a jakiekolwiek wyjaśnienia mijają się z celem bo konta w sumie i tak nie odzyskujesz.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

10

Odp: Onet zdechł

że co? jesteś pewien że po 2 tygodniach? tzn. jak sobie pojadę na urlop 2 tygodniowy na biegun jakiś, to mogę zapomnieć o koncie ?
kurde musze uważać.

11

Odp: Onet zdechł

Miałem dwa konta z czego jedno do kontaktów z bankiem, i musiałem czym prędzej robić w banku aktualizację. Tlen jest o tyle dobry że pojemność skrzynki jest na poziomie 10giga, wykorzystuje teraz około 8%, natomiast mają kupę spamu - reklam.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

12

Odp: Onet zdechł

Gmail. (kropka)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Onet zdechł

To chyba przesada z tymi dwoma tygodniami :) Może w przypadku nowych użytkowników; ja mam tam konto od prawie 10 lat, zdarzało mi się nie odbierać poczty przez ponad 2 tygodnie i, chvalit' Boha, nie było żadnych problemów. A problem reklam rozwiązałem, wysyłając smsa za 10,98.
Duża pojemność skrzynki to jest dla mnie bajer, natomiast bardzo sobie chwalę szybkość działania serwera.

Kiero: Google bardzo cenię za wyszukiwarkę i fajne mapki, ale pozostałym ich usługom (może oprócz AdWords) mówię stanowcze NIE :D

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

14

Odp: Onet zdechł

No mi w tym roku tez mija dekada odkąd mam maila na o2 i ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony, ale żadnych regulaminów to nie czytałem więc stąd się zdziwiłem z tymi 2 tygodaniami. Co do spamu to ja nic nie wysyłałem i ogólnie prawie wogóle nie mam, powiedzmy 10 tygodniowo, co nie jest tragedią.

Ostatnio edytowany przez jury (2010-07-04 20:04:58)

15

Odp: Onet zdechł

Kiero dobrze prawi - gmail pod tym względem jest mocno PRO*

* - jeżeli chcesz za darmo dobrą pocztę