1

Temat: Luk et diz ...

nie wiem czy ktoś o tym już pisał ...ale jakby co to tu jest ciekawostka:
http://www.mini-itx.com/news/archive.as … #story0199

All I hear is the sound of me falling on the ground

2

Odp: Luk et diz ...

Wygalda ciekawie jako upgrade, ale mi sie zdecydowanie podoba linia stylistyczna serii XE.  8)

A przy okazji, Samurai, gratulacje z okazji napisania dokładnie tysięcznego (1000) tematu na tym Forum !!!  Będzie chyba jakiś nowy pretekst do świętowania, coooo ???   ;)    :)    :P

3

Odp: Luk et diz ...

??
Wedlug moich obliczen jest to temat 1028...

4

Odp: Luk et diz ...

... Sugerowalem sie liczba podana na stronie glownej Atari-Area:

"Aktualna liczba tematów na forum: 1000, zarejestrowanych jest 390 użytkowników..."  (stan na 15:14 dnia 29 siepnia 2003 r.)   8O    :?:

5

Odp: Luk et diz ...

Te statystyki na stronie glownej sa jakies lewe. Najlepiej wyswietlic se watek i w adresie masz t=xxxx - numer.

6

Odp: Luk et diz ...

Dracon ma racje, to co masz w linku to numer kolejny temata - nie uwzglednia tematow skasowanych :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Luk et diz ...

Oki! Ja pisalem te skrypty?

8

Odp: Luk et diz ...

zle napisales skrypty???? oh...no....czy inne liczniki/wskazniki/countery tez zle wskazują? chartsy tez moze?

gep/lamers^dial

9

Odp: Luk et diz ...

bo to zly skrypt byl :D

Lewis ma racje, powinny liczyc sie wszystkie, skasowane rowniez.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

10

Odp: Luk et diz ...

Ja kiedys slyszalem opinie, ze kazdy program (analogicznie skrypt) dziala dobrze, tylko niekiedy zalozenia autora byly inne ;)