Temat: Paypal

Ludzie, zaraz mnie ch... szczeli !


klient mi zaplacil 71 euro 25 grudnia, a 31 zlozyl claim ze nie dostal przedmiotu....

gosciu z Francji

wysylka poszla od niego poleconym priorytetem 28 grudnia


i teraz PAYPAL zablokował mi wypłatę środków bo mam dostraczyc dowód nadania...


cóż- wziąłem skaner w lapki i posłałem im jpga.

odpowiedz - nieczytelny numer nadania.


jak mam, im udowodnić ze wysłałem paczkę ???


ps. a może oni niech mi udowodnia ze nie wysłałem.....

Ostatnio edytowany przez lotharek (2010-01-11 20:55:05)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Paypal

zadzwon sobie tam do nich i pogadaj, fotoszop twoim przyjacielem jest

przechodze na tumiwisizm

3

Odp: Paypal

No błąd - ja tam przy takich śmiesznych systemach czekam, aż kasa wpłynie na moje bankowe konto.

Nieczytelność to sprawa subiektywna - napisz, że jest czytelne, postrasz odsetkami i ew. sądem.

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

4

Odp: Paypal

Zadzwoń do PayPala na helpdesk. Ja próbowałem co prawda tylko raz, ale byłem zdumiony, że można mieć taki profesjonalny infoline.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Paypal

Dzieki Kieras za rade.

sorry za tytul..nerwy

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Paypal

Sprawę masz prostą, w 4 dni raczej (chociaż mi kiedyś doszło w 5 dni UK -> PL piątek-wtorek) nie ma bata żeby doszło PL -> FR, masz potwierdzenie nadania więc nie masz się czego peniać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Paypal

Dely - 2 dni..przeciez 25 to byly swieta..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: Paypal

Ja tylko dodam ze Francja byla zasypana sniegiem wiekszosc Tir-ow stala na parkingach , wiec normalne ze poslizg ( gosc jakis debil )
Najwazniejsze miec wszystkie dowody wyslania dla Paypal z nimi aktualnie jestes w kontakcie

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014