Temat: a1200

witam


kto chce a1200 ?

stan - wizualnie ok, bez flopa, sprawna...

zamienie na mala a600 z zasilaczem bez niczego wiecej...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: a1200

Ja chce. Mam dwie sprawne 600tki, więc jedną mogę wymienić.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

3

Odp: a1200

spoko :-)

jak sie ugadamy -- pisz na priva lotharek@mmj.TOWYTNIJ.pl

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: a1200

Upsior. Spóźniłem się. W każdym razie nabędę A1200. Może być QWERTZ, byle nie ultrażółta.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: a1200

Dely: mam namiar na sklep w angli, który ma pachnące nowością leżaki magazynowe.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

6

Odp: a1200

a czy ktos ma plyte lub cxa1145m odstapic/sprzedac?
jak ten scalak slabo dziala to tak troche na amidze nie ma obrazu... tj bedzie csync, vsync, hsync, nawer digital RGB, ale juz analogowego sygnalu nie bedzie

przechodze na tumiwisizm

7

Odp: a1200

cxa to cos Sonego po nazwie  sadzac?  w 500 to raczej nie siedzi ?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

8

Odp: a1200

sqward: mógłbym prosić o więcej info na prv na temat tych leżaków magazynowych Amig (jakie modele, ceny, itp?) Mój drugi komputer/etap (16-bit) to była Amiga 500 i też darzę Ami szczególnym sentymentem, także taką nówkę chętnie bym nabył :) Chyba, że chodzi o http://www.amigakit.com/ ?

9

Odp: a1200

CXA 1145M to enkoder RGB -> S-Video.  Można go kupić np. tu: http://sklep.monster.pl/ProduktSzczegol … arId=21021

Pasował by jeszcze MB3514. Takie coś mam w konsoli Megadrive 2. Z tego co czytałem to powinien być zgodny z CXA 1145M, ale raczej ciężko to będzie kupić.

10

Odp: a1200

Witka,

W zasadzie mogłem odrazu napisać, bo to żadna tajemnica:

http://www.analogic.co.uk/ ale stronka w rpzebudowie i trochę nie działa
amigakit.com - tam tez mają ale trochę drożej

widełki są od ok 120 do 150 funtów. na ppa jakiś gość kupił w amigakit i wrzucił fotki z unboxowania.

Pozdro.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

11

Odp: a1200

No tak, na razie nie działa tam przeglądanie co mają w ofercie dla działu Amiga/Atari :/

Ostatnio edytowany przez Jacques (2009-12-16 11:49:27)

12

Odp: a1200

maly: podziekowal ;)

przechodze na tumiwisizm

13

Odp: a1200

btw: ktos wie jakiego promka 512kb uzylo commodore a w a500 i a600 ?? ma 40 lapek...


info: 27c400 to nie jest...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

14

Odp: a1200

23C2100
http://www.amiga-stuff.com/hardware/2mbit-maskrom.html

15

Odp: a1200

Myszej, na next zlocie masz u mnie piwwwko !!!

edit:


cos kurfus nie tak z ta amiga


mam 2 kosci  z kickami: 1.3 i 2.0 -- proba zlutowania ma piggyback i wybor przez pin 12 nie przynosi efektu...co Ci z Commodore INC namieszali  ?? wie ktos ??

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-12-20 19:17:53)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

16

Odp: a1200

oczywiscie jak zapalasz OE na jednej to kasujesz na drugiej kosci?
piwo przyjme ;)

Ostatnio edytowany przez mikey (2009-12-20 19:40:16)

17

Odp: a1200

Myszej..prosze cie...oba OE przez 3K do Vcc...

selektywnie podaje GND


2.0 sie wlacza...1.3 ni ch...ja



a jakie pijesz ??





...........









CANDLE ????




...............





chyba jestem slepy..ale WIDZE ze na 12 jest _OE ! no chyba ze patrze w zlego pdfa..

co jest grane.. kazdy kick dziala z osobna, razem za cholere...

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-12-20 20:24:00)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

18

Odp: a1200

o co mnie prosisz? :P
ja bym jeszcze razem z OE mieszal CS, tak na wszelki sluczaj

19

Odp: a1200

prosze Cie zebys mnie nie slabil, bo zajadow dostaje....przeca wim ze 2 OE nie moge byc aktywne...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

20

Odp: a1200

a skad mam wiedziec co ty wiesz? :P

21

Odp: a1200

Myszej, slepoku....CS a nie OE wybiera epromka jak sie je zlutuje na sobie...chyba bylo pozno wczoraj...eeehhh- ja sie starzeje..2 trojki na karku..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

22

Odp: a1200

znaczy zaraz, kto jest slepokiem? spojrz na post #18

23

Odp: a1200

to bylo tak pieszczotliwie ;-)


czasami nie widze okularow na nosie...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

24

Odp: a1200

dostaje och...jca z amiga


problem wiec wyglada tak :

- po wlozeniu kicka 1.3 - amiga 600 wstaje z kickiem 1.3
- po wlozoeniu kicka 2.0 -- amiga wstaje z 2.0


czyli jest prawidlowo....



po zlutowaniu 2.0 i 1.3 - tak ze 1.3 jest na dole i po wlozeniu do gniazda, udaje mi sie tylko odpalic gorna kostke z 2.0/
1.3 milczy jak zakleta.

pomocy ????

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

25

Odp: a1200

to zrob na chama, odcinaj/zalączaj tez zasilanie.