Temat: R-Time 8

widzieliście gdzieś zjadliwy (znaczy z dostępnych części) moduł R-Time 8?

2

Odp: R-Time 8

Polskim odpowiednikiem R-Time8 jest ARC Clock. Idea, prototyp i gotowce onegdaj robione przez Pasia. Jednakże R-Time jak i ARC wymaga drobnej modyfikacji polegającej na dołożeniu SW blokującego możliwość zapisu rejestrów zegara, mam ARC'a w ten właśnie sposób modyfikowanego. Chodzi o to, by uruchamiane programy nie powodowały "zaśmiecenia" zegara :)

W/W zegary są odpowiednio oprogramowane - istnieją sterowniki do obsługi dla Sparta DOS X

Ostatnio edytowany przez Pin (2009-12-11 14:26:39)

Kontakt: pin@usdk.pl

3

Odp: R-Time 8

Bezrobotny. Kolego sympatyczny. Nie wiem, jak innym ale mi osobiście powoli się wyczerpuje cierpliwość, po to ludzie piszą kilobajty tekstu na swoich stronach (np. Atariki). a w Internecie są wyszukiwarki żeby przed pisaniem na forum uprzejmie zajrzeć tamże.

Pierwsze trzy wyniki zapytania "atari r-time8" w Google przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. No chyba, że te strony oraz informacje zawarte na nich nie przekonują.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: R-Time 8

dely, ale czego zabijasz wlasne forum? ;)

przechodze na tumiwisizm

5

Odp: R-Time 8

a mi to Dely nie powiedzial kolego sympatyczny popraw to/tamto, tylko zbanowal na tydzien..


ale to z 3 lata temu bylo ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: R-Time 8

Panowie nie denerwujcie się, temat napewno interesuje wiele osób... znalazłem opis ARC, czy Ktoś mógłby mi powiedzieć czy te sygnały potrzebne do sterowania ARC można wyciągnąć ze złącza kartridża? mam kartridż sparty, fajnie by było dorobić do niego zegar...

7

Odp: R-Time 8

Można

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: R-Time 8

bezrobotny napisał/a:

czy Ktoś mógłby mi powiedzieć czy te sygnały potrzebne do sterowania ARC można wyciągnąć ze złącza kartridża? mam kartridż sparty, fajnie by było dorobić do niego zegar...

Jesteś bezczelny. W stronie, która występuje jako pierwszy wynik z Google jest napisane "Wszystkie potrzebne sygnały (D0-D3, A0-A7, RW, O2, D5XX=CCTL, zasilanie) występują na gnieździe kartridża"

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: R-Time 8

pewnie nie uwierzysz, ale nie zauważyłem, wogóle nie czytałem opisu tylko zainsteresowałem się schematem, sory.

10

Odp: R-Time 8

panowie szkoda czasu ....

11

Odp: R-Time 8

Wiesz, nie uwierzę. Myślę, że u Ciebie z czytaniem problem. Zapewne tylko obrazki oglądasz.

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

12

Odp: R-Time 8

i tak nic ciekawego nie dzieje się na forum...

13

Odp: R-Time 8

piona ilr!!!

14

Odp: R-Time 8

... to właśnie jest scena atarowa ... co chwilę Ktoś się czepia za nic ... trudno, mnie do atari nie zrazicie, a czy moje projekty ruszą z Wami czy bez Was jeden śmok ...

15

Odp: R-Time 8

Prawie jak Archiell :D

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

16

Odp: R-Time 8

Co ty, archiemu do pięt nie dorasta.

Ostatnio edytowany przez epi (2009-12-14 18:56:31)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

17

Odp: R-Time 8

bezrobotny napisał/a:

... to właśnie jest scena atarowa ... co chwilę Ktoś się czepia za nic ...

"Za nic" - oczywiście. A że tak z czystej ciekawości zapytam, jakiej w zasadzie reakcji oczekujesz na swoje zachowanie?

KMK
? HEX$(6670358)

18

Odp: R-Time 8

"to nie jest forum gdzie liżą się wzajemnie po fallusach i jest ku*wa flower power" :-)

gep/lamers^dial

19

Odp: R-Time 8

jakie trafne porownanie...


a jakie poetyckie....


po prostu wyzyny :LOL

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

20

Odp: R-Time 8

Panowie, proszę nie rozpraszać kolegi bezrobotnego, jestem ciekaw odpowiedzi na moje pytanie.

KMK
? HEX$(6670358)

21

Odp: R-Time 8

obawiam się że jest za trudne...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

22

Odp: R-Time 8

nie koniecznie trzeba pisać - na forum można podlinkować obrazek ;)-

Kontakt: pin@usdk.pl

23

Odp: R-Time 8

to Ty mi odpowiedz na bitrate w WD279x...

czy Sparta kartridżowa w wersji 4.42 obsługuje ARC czy trzeba ładować sterownik? bo pasiu tak napisał, że nie zrozumiałem...

24

Odp: R-Time 8

Strona 206 manuala.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: R-Time 8

dely: prosisz go o czytanie manuala... to dla niego za trudne i zbyt niezrozumiale...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep