Temat: Programator G540

Witam ponownie

z racji zakupu innego urzadznia spzredaje moj programator na USB :

wiecej tu :

http://www.pic16.com/en/wzcapi/g540.htm

programator jest w idealnym stanie technicznym - programowalem nic GALE, EPROMKI (27c512, 256), oraz z PICe ;-) do AKI



cena jaka mnie interesuje tro 160 zl + koszty wysylki


http://images.tupianguanjia.com/bin/5083/g540-1.jpg


lista układow -- nie wierzyłbym do końca w nia mimo wszytsko

http://www.pic16.com/soft/G540_DeviceList.txt


standartowo, czekam kilka dni na ofertę później idzie na Allegro...

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-11-08 16:53:38)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Programator G540

lotharek napisał/a:

z racji braku obslugi kosci 29f040 spzredaje moj programator na USB

A z jakim programem on działa? Z własnym, czy z jakimiś płatnymi/bezpłatnymi?

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

3

Odp: Programator G540

soft dolaczony

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: Programator G540

!?
na tej liscie jest mntostwo ukladow 040 i 004, tak flashy jak i epromow

przechodze na tumiwisizm

5

Odp: Programator G540

I ??

mam wszytskie przestetowac zeby napisac z czym nie dziala ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Programator G540

i jak ja mam problem z programatorem bylo nie bylo fabrycznym, to udaje sie z zapytaniem do producenta...
skoro twierdzisz ze nie dziala z 040, to skad pewnosc ze w ogole jest sprawny?

przechodze na tumiwisizm

7

Odp: Programator G540

kurde..Sebol..na to nie wpadlem..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: Programator G540

Od siebie sie zapytam te 040 itp programujesz z dodatkowym zewnetrznym zasilaczem? Bo np moj wellon nie daje rady przez samo usb, musi miec dodatkowy zasilacz.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

9

Odp: Programator G540

Zaxxon..on nie ma zlacza na ext zasilacz

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

10

Odp: Programator G540

no i tu jest pewnie bieda, zaczyna programowac 040 i zaraz zglasza blad? w srodku pewnie to samo co w moim wellonie, probowales epromy 27c010? bo moj z samego usb maxymalnie 512 daje rade, na 1024 i wyzej juz mu pradu z usb za malo.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

11

Odp: Programator G540

Zaxoniasty - zrobie zaraz kabla do USB - ale dam 5V zewnetrzne -- ile usb daje pradu max ??  300ma ?

godzine pozniej - zasilacz 5V 2A nie pomogll

z twgo co pamietam to wellon na 9v dzialal a w srodku byl 7805

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-11-08 14:15:15)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

12

Odp: Programator G540

a mierzyles czy te 5 volt sie utrzymuje na programowanym scalaku? moze regulator w programatorze nie wyrabia?  Albo w sofcie jest cos namieszane, mozna go skads sciagnac?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

13

Odp: Programator G540

na usb nikt nie gwarantuje 5V
urzadzenie ma dzialac od 4.3V - wiekszosc jest na 3.3V wiec im to rybka, ale jesli cos bedzie faktycznie zakladac sobie ze jest tam 5V to moze sie zdziwic

przechodze na tumiwisizm

14

Odp: Programator G540

USB daje maksymalnie 5V i 500 mA czyli pewnie w zależności od płyty głównej :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Programator G540

obejrzalem soft do tego programatora, hmm, epoka windows 3.11 , w interfejsie uzytkownika cancell przez 2 L, hmm, pogon to z domu, niech nie udaje programatora.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

16

Odp: Programator G540

HA !


dostalem nowa wersje softu -- DZIALA JUZ WSZYTSKO !

programator obsluguje flashki

ps w miedzyczasie kupilem wellon vp280 ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

17

Odp: Programator G540

o, też mam tego wellona :-)

Powiem szczerze, soft od niego też jakiś dziki jest - zwłaszcza, że wymaga do działania jakichś niesamowitych bibliotek powiązanych z ms access .... nie pamiętam co to było ale bez tego jeden wielki access violation.
Ale jak już działa - to jest super.

pomidor

18

Odp: Programator G540

lothar, dalej go chcesz zbyc i czy faktycznie ciagnie gale?
jak z adapterami?

przechodze na tumiwisizm

19

Odp: Programator G540

Sebol - ciagnie gale od 16v8 do 22v10

20v8 - simmexp, intsdx - testowane
22v10 - divide - testowane
16v8 - xegs, kempay - testowane

nie to ze pozbyc...zwlaszcza ze teraz lapie wszytsko

jest wciaz do oddania w dobre rece

co masz na mysli jak z adapterami ?? mam jedn plcc28 na dip - dorzuce jak chcesz

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-11-08 22:47:19)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

20

Odp: Programator G540

potrzebuje jakiegos programatora innego niz za przeproszeniem "willem"
mozesz zrobic jakas fote adaptera? chinskiego przeciez nie kupie, bo i gdzie (adaptera), a potrzebuje plcc32, 44 i paru dziwnych - zastanawia mnie ile z tych, ktore posiadam by pasowalo

przechodze na tumiwisizm

21

Odp: Programator G540

Chętnie kupię.

Atari 8-bit: 2600, 2600Jr, 7800, 400, 600XL, 800XL, 65XE, 130XE, 800XE, XEGS
Atari 16-bit: 260ST, 512ST, 512ST+, 512STE, 1040STE, 1040STF, 1040STFM, MEGA1

22

Odp: Programator G540

Lotharek - jaki soft oni ci podeslali ? (jaka wersja softu).
Tu na ebay'u jest taki programator za 190 zł (bezplatna wysylka) + dodatkowe 6 przejsciówek i extraktor do PLCC ;-)
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie … 0852195137

"wszystko się kiedyś kończy......."

23

Odp: Programator G540

Nie jest drogi na eBayu - do naszych, atarowskich celów wystarczy?

24

Odp: Programator G540

Ja też mam Vellon Vp-280 i tylko brakuje mi w nich opcji programowania GAL/PALCE 26V12, bo tych mam trochę z odzysku. A programują je tylko takie za 3000pln i więcej.