Temat: Cm8832-ii

Witam

ma ktos w domu ww monitor i bylby uprzejmy pstryknac fotke złącz z tylu monitora..

albo mnie naprowadzic na zdjecia w sieci - chyba zle szukam ;-)

dzieki, pozdro

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Cm8832-ii

Chyba faktycznie źle szukałeś... wygooglalem w 1 sek ;) 8833-II -> Grafika i wychodzi:

http://balleatomique.free.fr/musee/acce … 833II2.JPG

EDIT: w temacie masz 8832-II, może stąd Twój problem ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2009-10-20 10:50:47)

3

Odp: Cm8832-ii

ano tak :-)

btw: 1084st mialy szalterek SVIDEO<-->Composite...Philips tego nie ma...jakis schemacik monitorka ktos ma zeby sobie taka przerobke uskutecznic ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: Cm8832-ii

Kiedyś znalazłem taki schemat.

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

5

Odp: Cm8832-ii

.. a ja inaczej zapytam. Mam gdzieś uszkodzony CM8833, Lotharek - umiesz to naprawić?? :) Ten monitorek jest po prostu zajebisty i szkoda, że leży - bo z czego pamiętam był znacznie lepszy od C1084S.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Cm8832-ii

A Lotharek myląc kod modelu chyba zasugerował się pewną aukcją na Allegro także z błędem - wczoraj wypatrzyłem :)

7

Odp: Cm8832-ii

A ja znalazłem stronę gdzie na liście monitorów do Amigi jest CM8832-II:

http://amigareview.amiga.sk/atlantida-n … ro-amigu-2

Więc możliwe, że istnieje w ogóle taki model.

P.S. http://www.vintagecomputers.pl/commodor … sprzet.htm na samym dole strony.

Ostatnio edytowany przez XLent (2009-10-21 11:39:43)

Odp: Cm8832-ii

A taki się  WAM nie podoba ?   http://radiozet.allegro.pl/show_item.php?item=767427032   :)

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2009-10-21 12:08:57)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

9

Odp: Cm8832-ii

XLent: a ja podejrzewam, że to jednak też literówki ;) bo to, że też jest dokładnie końcówka "-II"  już wydaje mi się nad wyraz podejrzane ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2009-10-21 13:31:10)

10

Odp: Cm8832-ii

chyba literowka. spzredajcy wystawil w pierwszym momencie akcje wieloprzedmiotowa, myslalem ze uda mi sie wyrwac PHILIPSA w rozsadnej cenie...

szukam alternatywy dla mojego lcd 8cali ( ktos chetny ?? Miker ma podobny...kto byl na Grzybsoniadzie to widzial) bos ie VBXE zbliza...

Mysle o LCD z obsluga:

- 1680*1050 dvi dla pieca
- wejscie scart pelne. svideo, comp.,
- PIP !!!!!

22 cale w gore...


ktos moze cos polecic , co smigunia z maluszkiem ??



btw:

http://radiozet.allegro.pl/show_item.php?item=785140302

ktos testowal svideo z a8 ?

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

11

Odp: Cm8832-ii

NA MATRYCY MONITORA WYSTĘPUJĄ SZUMY/ŚNIEŻENIE NA CZARNYM KOLORZE

MONITOR POSIADA MAŁY KŁOPOT Z ZAŁĄCZENIEM SIĘ NA DVI

Chyba bym nie brał ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Cm8832-ii

Kieras...to bylo tylko tak examplowo.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

13

Odp: Cm8832-ii

A mi wydaje się, że trudno połączyć dwa światy (monitor do PC i Malucha), dlatego zrezygnowałem ze wspólnego uniwersalnego dla obu. I tak, dla Malucha mam LCD-TV 17 (Samsung 711 MP, ma composite, s-video i EURO z RGB, także nada się także do VBXE i nawet kolorystycznie pasuje do XE!) a do PC po prostu panoramiczny 24". Przy rozmiarach tego pierwszego, nie przeszkadza, że na biurku są 2 monitory i nie trzeba szukać kompromisu ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2009-10-21 17:47:27)

14

Odp: Cm8832-ii

Lotharek :) - a co z moim pytaniem??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Cm8832-ii

za glupi Pin jestem...Candle moze pomoze??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: Cm8832-ii

Mój LG flatron M1921A obsługuje PC , Mega STE i malucha. :)

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2009-10-22 09:50:33)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

17

Odp: Cm8832-ii

zaraz wscieku dostane...

ma mw22 cos tam cos tam i wali czerwonymi smugami przy maluchu..

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

18

Odp: Cm8832-ii

lotharek, ja mam PHILIPS CM 8833-II, jak coś to moge fotke pstryknąć.

Ostatnio edytowany przez secon (2009-11-13 08:15:54)