1

Temat: Zniżka dla atarowców w sklepie Pierwsza-Wyprawka PL

Witam,

ponieważ moja żona wprowadziła do swojego sklepu kody rabatowe, nie mogłem powstrzymać się i jako pierwszy kazałem dopisać kod... - zgadniecie jaki? Oczywiście ATARI - kod wpisany jest bez terminu ważności i daje 3% rabatu na całe zakupy.

Sklep jest pod adresem http://www.pierwsza-wyprawka.pl/, i jak można się domyślić, specjalizuje się w artykułach dla kobiet w ciąży, mam karmiących oraz niemowląt.

PS. Gdyby ktoś skorzystał i napotkał jakiś błąd to będę wdzięczny za zgłoszenie.

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

2

Odp: Zniżka dla atarowców w sklepie Pierwsza-Wyprawka PL

Powinien być jakiś bardziej geekowy rabat. Na przykład 3.14%, 2.72% albo 2.56%. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

3

Odp: Zniżka dla atarowców w sklepie Pierwsza-Wyprawka PL

krzyc napisał/a:

Witam,

ponieważ moja żona wprowadziła do swojego sklepu kody rabatowe, nie mogłem powstrzymać się i jako pierwszy kazałem dopisać kod... - zgadniecie jaki? Oczywiście ATARI - kod wpisany jest bez terminu ważności i daje 3% rabatu na całe zakupy.

Sklep jest pod adresem http://www.pierwsza-wyprawka.pl/, i jak można się domyślić, specjalizuje się w artykułach dla kobiet w ciąży, mam karmiących oraz niemowląt.

PS. Gdyby ktoś skorzystał i napotkał jakiś błąd to będę wdzięczny za zgłoszenie.


Gdybyś tak z dwa i pół roku temu napisał .:.

4

Odp: Zniżka dla atarowców w sklepie Pierwsza-Wyprawka PL

As... walnij LEVEL 2 ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Zniżka dla atarowców w sklepie Pierwsza-Wyprawka PL

epi napisał/a:

Powinien być jakiś bardziej geekowy rabat. Na przykład 3.14%, 2.72% albo 2.56%. :)

1.79 % ;)

6

Odp: Zniżka dla atarowców w sklepie Pierwsza-Wyprawka PL

stryker napisał/a:

As... walnij LEVEL 2 ;D

A może ty walniesz level 2.0 :P
Mi naprawdę level 1 wystarczy zdecydowanie (.!::!.)

7

Odp: Zniżka dla atarowców w sklepie Pierwsza-Wyprawka PL

Heh... z tydzien się spóźniłeś;)

8

Odp: Zniżka dla atarowców w sklepie Pierwsza-Wyprawka PL

W moim wypadku prawie rok spóźnienia ;)

AS@ nie zarzekaj się, level 2 to podwójne szczęście ;)