3,276

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

hihihihi :)

Ale hasło mi się strasznie podoba :)
Dałem parę złotych, jak co rok.

Moim dzieciom WOŚP pomógł.

tP

Ostatnio edytowany przez thePink (2017-01-15 20:25:18)

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

3,277

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

"Na złość kaczorkowi daj stówkę Owsiakowi"

Naprawde uwazsz ze to fajne ? Ja uwarzam ze to zalosne :-)
Na złość mamie  odmroże sobie uszy , Na złość sasiadom zaglosuje na KOD , Na złość  tu wpisz kogogolwiek zrobie  tu wpisz cokolwiek

Naprawde uwazasz ze to cool ?

Nie wazne abym ja mial dobrze wazne aby sasiad mial gorzej odemnie.I w ten sposob zyjemy w takim otoczeniu jakie mamy .
90% LUDZI W PL klepie biede  - fascynujaca - wszyscy robia wszytkim na zlosc.

A moze tak inaczej ? A moze by dac bezinteresownie ? Pomoc nie na pokaz ?

Co do Jurka to ja bym chcial aby wyjasnil sprawy z firmami i faktorami - tak poprostu uczciwie

Co w tym zlego ? Czy uwazacie ze jUREK I JEGO ORKIESTRA  ma byc bez kontoli zadnej ? naprawde ? Jesli tak to ja nie daje .
Wole wybrac inna organizacje ktora jednak nie boi sie kontroli ksiegowej

3,278

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak jest to cool i popieram, thePinka!

Z ocenzurowanych mediów korzystasz, biedaku.

Dobrej nocy! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

3,279

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP Ja klamie HAHAHAHAHAH
BARTOSZ  ty jednak jestes debilem ( przepraszm DELY- ale skoro barosz moze  mnie nazywac klamcom to ja go moge nazywac debilem - zwlaszcza ze to prawda )  ), gdybym nie uwarzal ze to strata czasu to bym przkopal sie przez dykusje i poda numer postu .

A teraz podaj mi te twoje teorie w zwiazku ze smogiem prosze rozbaw mnie :-) Slucham chciarz  jedna malutka teoria - wiem  musisz  uzyc mozgu
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mózg
Jak zwykle ciszaaaaaaaaaaaaaaa

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-15 22:18:54)

3,280

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

miker napisał/a:

Tak jest to cool i popieram, thePinka!

Z ocenzurowanych mediów korzystasz, biedaku.

Dobrej nocy! :)

Hahahahah dlatego zyjesz tak jak zyjesz :-) GRATULUJE MASZ TO NA CO ZASLUZYLES :-)

3,281

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Prosiłbym jednak Szanownego Moderatora o jakiegoś bana czy coś dla kolegi kosa. Wyzywanie się od de...li publicznie na forum to już gruba przesada. Pan K. tym razem przegiął.

JiL Fan.

3,282

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Popieram @gwintera  ale prosilbym szanownego Moderatora aby pamietal kto kogos nazywa publicznie KŁAMCĄ.
Chyba iż zgodnie z zasada demokratyczną mnie wolno tobie nie.Bartosz moze obrazac a ja nie :-)
Przypominam ze Deblizm to zwrot medyczny
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań.

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-15 22:24:48)

3,283

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Debil i debilizm to nie to samo w mowie potocznej. Określenie debil, jest przyjęte od jakiegoś czasu jako słowo obelżywe. Kolego kosa0, przyhamuj się proszę, nikogo nie przekonasz do swoich racji w taki sposób i takim językiem.

JiL Fan.

3,284

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Debil osoba chorujaca na debilizm  czyli osoba reprezentujaca  poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12 roku zycia . Opisuje  Jednostke chorobowa. Kłamca odnosi sie do cech charakteru .
Wybacz ale jesli powiem ze jestes chory na grype  to poczujesz sie obrażony ? :-)
A jak nazwe cie Kłamcą ?

Problem jest taki że ja nie próbuje przekonać nikogo do swoich racji - Ja juz dawno stracilem nadzieje. Uważam że Polacy zasluzyli  na to co maja w tej chwili .

Od 25 lat  nie potraficie sie nauczyć iż skutek ma przyczyne . od 25 lat !!!
Przyklad prosze -  Podam smog- nagle  w przeciagu tygodnia wszytkie media zaczynaja mowic o smogu - pojawiaja sie rozne grupy  spoleczne ( oddolne heheh)  kotre naciskaja aby zablokowac wegiel .

Prad w pl jest w 85 % wytwarzany z wungla - skoro nie bedzie wungla to bedziemy prad kupowali od kogo ? NIEMCY ROSJA ?
Jak bedziemy kupowali prad od naszych  PRZYJACIOL to  ceny tego surowca pojda w gore, jak energia pojdzie w gore to   wszytko pojdzie w gore- jak zywnosc pojdzie w gore to  zaczniecie plakac ze DOBRA ZMIANA ZE PIS , ale nikt  nikt nie bedzie pamietal ze rok wczesniej krzyczl o smogu

    dlatego ja sie spakowałem i opusciłem ten kraj .

3,285

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

mnie wolno tobie nie

No, dokladnie, to jest moim zdaniem motto tego forum i zrodlo wszelkich problemow :))) Ale przeciez to mi sie uroilo i wogole jestem oszolomem ktory kasa nikczemie reke pana ktory laskawie daje mi tu pisac ;)

ps. kosa, w zakulisowych kregach glebokiego gardla sad kapturowy, po donosie 'szeregowego uzytkownika' juz wydaje ci wyrok :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2017-01-15 22:38:01)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3,286

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Debil osoba chorujaca na debilizm  czyli osoba reprezentujaca  poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12 roku zycia .

Przestań czytać wiki i zacznij myśleć sam. Jeszcze jakbyś był w latach 40tych lekarzem, może zwaliłbym to na sklerozę ale z ust chłopa na oko tuż przed 30stką, jeszcze emigrującemu za granicę, co może świadczyć o kilku rzeczach ale nie będę się do nich odnosił, to stwierdzenie miało być i jest obraźliwe.

JiL Fan.

3,287

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@syscall
ps. kosa, w zakulisowych kregach glebokiego gardla sad kapturowy, po donosie 'szeregowego uzytkownika' juz wydaje ci wyrok :)
Mam nadzieje ze wyrokiem nie bedzie dozywotni zakaz uzywania a8 , ewentualnie kara moze byc uzywanie  kaseciaka zmiast stacji dyskietek przez okres  roku w zawieszniu na jeden dzień :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-15 22:43:22)

3,288

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

GDZIE JEST MODERARATOR uwarzam ze zasluzyles na bana za obraznie innych - ja zauważ nie uzylem zadnego epitatu  wzgledem ciebie
Skleroza to GRUUUUUBAAAA PRZESAAAADA .

Dodarkowo   jakbys wiedzial co znaczy slowo  skleroza to bys wiedzial ze nie ma ono zastosowania do mnie .
Wlasnie ja o tym mowie do was uzywacie slow kotrych nie znacie w  kontexcie do kotrego  to nie pasuje

Napisz śmiało o jakich zeczach to świadczy :-) śmiało :-)

Ja ci powiem świadczy to  tym iż uwarzam że zasluzyliscie aby żyć tak jak żyjecie i zaslugujecie aby inni was traktowali tak jak was traktuja. i zaslugujecie aby was wykorzystywali .
Tak po prostu zaslugujecie . Nie potraficie pojąć  iż wasze decyzje  maja wplyw na poziom waszego życia :-) tylko tyle ,albo az tyle

Stwierdzenie mialo opisać stan medyczny pacjenta i opisuje . czujesz sie urazony - coz mamy podobno wolnosc mozesz sie czuć jak ci sie tylko podoba :-)

gwinter napisał/a:
kosa0 napisał/a:

Debil osoba chorujaca na debilizm  czyli osoba reprezentujaca  poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12 roku zycia .

Przestań czytać wiki i zacznij myśleć sam. Jeszcze jakbyś był w latach 40tych lekarzem, może zwaliłbym to na sklerozę ale z ust chłopa na oko tuż przed 30stką, jeszcze emigrującemu za granicę, co może świadczyć o kilku rzeczach ale nie będę się do nich odnosił, to stwierdzenie miało być i jest obraźliwe.

MM (miker): wystarczy - jutro poniedziałek, pora spać. Ew. kto inny otworzy...

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-15 22:54:14)

3,289

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Po kilku dniach otwieram ponownie ten wątek. Zamknięcie nastąpiło aby osiągnąć efekt wyciszenia emocji - czy się udało, czy nie - sprawdzimy empirycznie :) Uprzejmie apeluję o kontrolę tego, co się piszę, o dyskutowanie z argumentami, a nie z użytkownikami. Jak można (i powinno się!) kulturalnie dyskutować pokazują posty np. Simiusa, mono czy barta. Kolejne przypadki wyzywania od debili i kłamców będą penalizowane za pomocą banów - ostrzeżenia już były. Dziękuję za zrozumienie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3,290

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@erOS ...
Jak ma być lepiej w kraju ?
Skoro na forum,  z braku argumentów. niektórzy potrafią z premedytacją mijać się się z faktami na temat swoich własnych wpisów a nieistniejącymi  swoimi i cudzymi podpierać się jako jedynym argumentem w wyzywaniu innych, to czego spodziewać się "w realu" ?

3,291

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@ Dely
Świety pomysł z tym wyciszeniem :-) - I mówie to szczeże- zasluzylismy na to :-)
Jak ma być lepiej w kraju ?
Skoro na forum,  z braku argumentów. niektórzy potrafią z premedytacją mijać się się z faktami na temat swoich własnych wpisów a nieistniejącymi  swoimi i cudzymi podpierać się jako jedynym argumentem w wyzywaniu innych, to czego spodziewać się "w realu" ?

POPIERAM TU BARTOSZA - MA RACJE :-) W 1000%

Ps. 17.01 tvn opoblikowal poradnik - skad sie wziol  temat smogu :-) Wielo osob w tym ja sie o to pytało - niestety oponenci reagowali w sposób  nieodpowiedni, nie majac  SKRYPTU jak odpowiadc , poprostu atakowali adwersazy .

Skrypt juz jest tu jest link do niego :-)

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje, … 21816.html

Wiec teraz kazdy bedzie wiedzial jak odpowiediec na  pytanie SKAD SIE NAGLE POJWIL SMOG W WARSZAWIE  :-)

PS.
Polecam przeanaliować słupki z tego artykułu :-)

ps1 Najlepszy komentrz do tego artykulu  :-)
"Nie wiem dlaczego autor powołuje się na odczyt przy Alei Niepodległości - przecież tam czujnik jest metr od tej zakorkowanej w tym miejscu ulicy. Oczywiste że będzie tam zanieczyszczone powietrze.
Z drugiej strony dziwie się ze pomiar z Niepodleglosci nie jest dużo gorszy od pomiaru z terenów odległych od ulic- czy to oznacza że nawet z dala od ulic oddychamy tak zanieczyszczonym powietrzem jak to przy ulicy?"

Update skryptu jak odpwiadac na te pytanie spodziewam sie w nadchodzacym tygodniu :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-18 22:30:29)

3,292

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

thePink napisał/a:

Dałem parę złotych, jak co rok.

Moim dzieciom WOŚP pomógł.

To jest oczywiste, że na WOŚP trzeba było dać. Trzeba było jednak uważać na tych, którzy korzystając z okazji podczepiali się jak zwykle pod imprezę Owsiaka.
Moje dzieci, też były porządnie zdiagnozowane sprzętem WOŚP.

3,293

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zastanawiało zawsze mnie dlaczego w mentalności naszego społeczeństwa panuje takie "szufladkowanie"? Jeżeli wspierasz/popierasz działanie WOŚP to od razu wrzucają Cię do worka "popierasz KOD". Jeżeli krytykujesz Petru lub Kijowskiego, to od razu przylepiają Ci "łatkę PIS-u", jeżeli mówisz o tym, że jesteś dumny z bycia Polakiem, to zyskujesz miano "ksenofoba i rasisty", a jeżeli mówisz o tym, że z Rosjanami warto szukać porozumienia, to masz łatkę "ruskiego agenta" ;)

3,294

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bo się tym osobom wydaje, że taka banalna narracja zwalnia od obowiązku użycia argumentów bo przecież "powszechnie wiadomo", że całe zło jest przez "Żydów i cyklistów" jak napisano w pewnej książce ... upssss... prawie zapomniałem, że jeszcze przez  wegetarian i Tuska :-) ale wtedy autor książki oczywiście jeszcze tego nie mógł wiedzieć.

3,295

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP: nie odpowiedziałeś na pytanie, lecz użyłeś argumentów rodem z jednego dwóch dominujących schematów, które są zakorzenione w mentalności społecznej ;)

3,296

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Odpowiedziałem: "się tym osobom wydaje, że taka banalna narracja zwalnia od obowiązku użycia argumentów" a reszta zdania, to jest komentarz do odpowiedzi.

EDIT1:
Wystarczy poszukać książki i fragmentu, z której pochodzi cytat a komentarz stanie się bardziej zrozumiały.

Nawet mogę ogłosić konkurs:
Kto pierwszy poda Tytuł i rozdział książki dostanie 5 dyskietek 3.5" HD. Używanych oczywiście.

EDIT2:
Wysyłka na mój koszt ... w Polsce.

EDIT3:

A kto właściwie zacytuje cały fragment dostanie FDD 3.5 do kompletu. Używane.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2017-01-19 14:22:55)

3,297

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@macgyver
Zapomniałeś o  faszyście :-) nie chcesz imigrantow jestes faszystom, :-)

3,298

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Fakt - bo mamy dyskutować o faktach.
Od wczoraj oficjalnie wiemy skąd się wziął smog: https://www.mos.gov.pl/aktualnosci/szcz … samorzadu/
Na szczęście Minister Szyszko również twierdzi, że jedną z przyczyn smogu jest zablokowanie "klinów napowietrzających" w miastach. Dziękuje Panie Ministrze (http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 32#p226432) za wsparcie.
Tylko proszę nie wycinać Puszczy Białowieskiej aby przewietrzyć Polskę. Szkoda żubrów.

3,299

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@kasa0: owszem, też takie hasła się pojawiają. Sęk w tym, że często obok osób, które mówią o samym zagrożeniu pojawiają się zadymiarze, którzy wykrzykują hasła, które mają charakter rasistowski i przez to media/ugrupowania "lewackie" mają "wodę na młyn".

3,300

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP
dla mnie forum to też 'real' a nie jakiś 'virtual'
lecz nie wiem czy jest takie przełożenie forum -> kraj ;)

@ macgyver
mac, chyba nikt nigdy na #a8 Cię nie nazywał "ruskim agentem" za Twoje poglądy w sprawie robienia z Rosjanami
interesów czy sojuszy :P Do wyboru zawsze miałeś jeszcze tzw. "pożytecznego idiotę" albo zwykłego "naiwniaka" ;)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.