Temat: Ktoś gra w ogame?

Witajcie,

Ktoś z Was gra może w ogame na uniwersum Electra?

pozdrawiam,

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

2

Odp: Ktoś gra w ogame?

Pink - nikt w to nie gra :P - jesteś sam, na swojej planecie a atakują Cię wyimaginowane zjawy :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Ktoś gra w ogame?

Mój braciak w to grał. Po powrocie zdejmował tylko buty i jeszcze w kurtce sprawdzał swoje imperium. Gry typu oagme wymuszają na graczach takie dziwne, lekko chore zachowania. Na szczęście ktos mu w końcu zezłomawał flotę i przeszło jak reką uciął. Wyleczył sie z gry :). Ja grałem w Traviana, ale jak sobie uświadomilem, że admini tolerują multikonta to machnąłem ręką. Mimo, że prowadzilem bardzo sympatyczny sojuszyk. W sumie fajne gry, ale trzeba mieć do nich spory dystans.

4

Odp: Ktoś gra w ogame?

Ja w Ogame grałem kilka ładnych lat temu. Jeszcze na 1 Uni. Ale kiedy zobaczyłem do czego ta gra prowadzi, jakiego poświęcenia wymaga i ile czasu pożera to dałem sobie spokój i oddałem konto chyba Solowi :)

Dobrze radzę, zacznij lepiej grać w Pasjansa albo Tetris.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Ktoś gra w ogame?

Ja spóźniłem się na pierwsze spotkanie z przyszłym teściem, bo musiałem wysłać flotę. Nie polecam.

6

Odp: Ktoś gra w ogame?

Gram od czasu do czasu, ale na Io :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już