1

Temat: moje 130xe

Po 20latach mam wreszcie kolorowy monitor i stacje dysków.
ehhhhhhhhhhhhhh
http://img29.imageshack.us/img29/6057/mousetrapa.jpg

2

Odp: moje 130xe

Gratulacje ! Fajny zestawik ;) Btw. Ta gra z ekranu czyli Mouse Trap była pierwszą grą do której dorobiłem nieśmiertelność :)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: moje 130xe

Rok czasu zajęło mi zbieranie zestawu. Teraz spokojnie bede juz sobie programował:)
Nie musze się martwić że rodzice zabronią hehe.

Mouse trap to fajna gierka i ma świetnie zrobiona muzyczkę

Ostatnio edytowany przez secon (2010-02-15 22:22:18)

4

Odp: moje 130xe

Gratuluje. Ladny klasyczny zestawik..

zaniedlugo odczujesz brak ext ramu ;-)


ps. wtedy sie polecam ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: moje 130xe

lotharek, co masz na myśli z tym ramem? :)
ps. na stoliku jeszcze brakuje prasy tematycznej. Marzy m i się ta oryginalna książeczka gruba biało czerwona spięta sprężynką. Ta co była w zestawie. Moja uległa zniszczeniu wodą i się posklejała.

6

Odp: moje 130xe

Na fotce ładnie widać że CA2001 lepiej się komponuje z XE nic moje LDW2000, chyba czas przemalować stacje :D

Gratki zestawu ;)

Ostatnio edytowany przez Iron (2011-01-04 21:40:24)

7

Odp: moje 130xe

dziękuje.
Obecnie mam do kupienia Atari 800xe, CA2001, 2dzojstiki, podobno jakis pad ale nie wiem o co gościowi chodzi dokładnie, dyskietki z grami plus jakaś literatura za 250, warto tyle dać?

8

Odp: moje 130xe

Jeśli wszystko działające, fajne książki i dużo dyskietek oryginalnych to 200 wszystkie pieniądze. W moim przekonaniu :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: moje 130xe

dely - stacje ostatnio sie niezle cenią...  teraz np na allegro nie ma zadnej.

Za to jest Atari + SIO2SD + joye za 305 zlotowek O_o
http://allegro.pl/atari-65-xe-legenda-f … 56571.html

takze potargowac sie warto ale 250 moze sie okazac cena akuratną za opisany zestaw.

10

Odp: moje 130xe

Huh, no faktycznie niezła cenka. Podejrzewam, że cena poszła w górę z powodu dwóch CA Commanderów, za które akurat mi ktoś musiałby dopłacić żeby je wziął ;) Ale są ich gorliwi wyznawcy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: moje 130xe

Cenki poszły w górę..
Ostatnio widziełem że ca2001 poszła za czterysta parę złotych !

12

Odp: moje 130xe

Okazuje się że:
Komputer głuchy, wyrwane gniazdo zasilania, wlutowałem.
Stacja to Atari XF551, jakoś dziwnie się uruchamia dioda gaśnie i nie słychac parkowania głowicy
2 quickshoty jeden fajny sprawny, w drugim do wymiany mikrostyki

ps. nie wiem czy to kupować, zobaczę w domu te stację bo w pracy nie mam warunków.

13

Odp: moje 130xe

Sprawne XF551 chodzą na Allegro powyżej 250 zł, więc jeśli działa to możesz płacić :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: moje 130xe

Kupiłem wszystko za 200
czyli atari800xe
stacja xf551
3 dżojstiki
oryginalna instrukcję
38 dyskietek na których masa gier po 8 -10
oryginalny kartridż Atari Logo wraz z oryginalna książka do niego

stargowałem 50 za te lutowanie gniazda w atari.