Temat: Player cmc/MPT

Przepraszam za nowy temat w "starym temacie" ale nie wiem czy mnie cos nie ominelo... Czy jest Player dla cmc/mpt pod sdx z kilkuset plikami w katalogu ?? cos na wzor NeoTrackera Epiego ale do cmc/mpt ?

ps. nie pisac NAPISZ SE, dzieki

Ostatnio edytowany przez lotharek (2008-03-19 13:39:12)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

2

Odp: Player cmc/MPT

Pisze się... ale Epi jest mocno obciążony i niewiadomo kiedy go skończy.... nie było mnie na Foreverze bo bym mu dupsko skopał za delay....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Player cmc/MPT

Wersja która dziabała MPT mi wsiąkła, ale ma ją pinokio, tylko nie umie jej znaleźć.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Player cmc/MPT

Jak wy możecie w takim bałaganie pracować :)

--
Dhor/M.E.C.

5

Odp: Player cmc/MPT

Epi - jeżeli mówisz o tej wersji którą dostałem do testów i na której się coś kopało przy wyłączonym sterełku to leży gdzieś ona na moim dysku.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim