1

Temat: SV 2024 SE - potrzebuję transportu rzeczy

Czy ktoś będzie wracał z SV w okolicach Radomia trasą S7? Potrzebuję odebrać coś od kolegi, a jeśli jest możliwa inna metoda niż wysyłka, to zawsze lepiej.

Dzięki.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: SV 2024 SE - potrzebuję transportu rzeczy

Nadal poszukuję, może też być osoba przyjeżdżająca na SV z Lublina lub okolic.

https://media1.tenor.com/m/5A4H5PgsK6AAAAAC/bump-belly.gif

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: SV 2024 SE - potrzebuję transportu rzeczy

Ja pie... @dely skąd ty wynajdujesz te obrazki i gify zawsze, to ja nie mam pojęcia:-))))) Miazga intelektualna dla mnie na dziś, i aż do wieczora dysonas poznawczy:-)

4

Odp: SV 2024 SE - potrzebuję transportu rzeczy

No jak? Toż to scenka z "Trailer Park Boys". Wstyd nie znać. :D

5

Odp: SV 2024 SE - potrzebuję transportu rzeczy

Chciałem przeprosić że nie znam, ale wpisałem se w google i widzę, że to serial. Nie oglądam seriali absolutnie żadnych, więc nie przepraszam i nie jest mi wstyd:-) Natomiast scenka bardzo dobra przyznaję:-)

Ostatnio edytowany przez Mq (2024-08-16 14:00:28)

6

Odp: SV 2024 SE - potrzebuję transportu rzeczy

Cały serial jest świetny. Warto zrobić wyjątek i jednak obejrzeć chociaż ten jeden.

7

Odp: SV 2024 SE - potrzebuję transportu rzeczy

Nie mam czasu na seriale, wyleczyłem się z nich ze 20 lat temu, i boję się znowu zachorować, więc nie dam się namówić:-) Ostatnie seriale jakie oglądałem to były pierwsze ze dwa sezony Lost i Prison Break.

Ostatnio edytowany przez Mq (2024-08-16 15:11:36)

8

Odp: SV 2024 SE - potrzebuję transportu rzeczy

Wszyscy zawsze każą robić wyjątki.

Ja również nie oglądam seriali bo mi szkoda życia.

Pozdrawiam @Mq.

Atari 65XE + Ultimate 1MB + VBXE + Rapidus + Stereo + AVG Cart w/ SIO + FujiNet /// Atari 2600 jr. + Harmony + Moviecart + Pluscart(+) + Video Game Brain /// Atari Lynx II