Temat: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Cześć, sprzedam widoczne na foto rzeczy. Kupiłem kiedyś z Atari TT od niemca.

Cena 150 zł - wliczona wysyłka po wpłacie

Post's attachments

IMG_1543.jpg 237.5 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_1544.jpg 150.89 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_1545.jpg 127.62 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_1546.jpg 154.44 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
"Ja chodzę, Ty strzelasz"

2

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

płakał jak oddawał? :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Nie, TT w pudle + monitor + te graty wziął praktycznie ze śmietnika.

"Ja chodzę, Ty strzelasz"

4

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Robił przeprowadzki i ekipa wynosiła na śmietnik, więc przygarnął nie do końca wiedząc co.

Ostatnio edytowany przez przem0c (2024-07-29 11:52:53)

"Ja chodzę, Ty strzelasz"

5

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Masakra, TT na śmietniku... Aż boli jak to czytam. Dobrze, że został uratowany.

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Biorę.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Płakał jak sprzedawał.. - ze śmiechu, że znalazł freiera który zapłacił za padakę/śmiecia pełną stawkę i jeszcze dziękował.

(ci co sprowadzali fury z rajchu to wiedzą o co kaman :) )

8

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

laborant napisał/a:

e śmiechu,

Nie bardzo rozumiem. Uważasz że Atari TT w pudle z moniotorem i kupą akcesoriów to padaka i śmieć? A ja jestem frajerem że to kupiłem?
Myślę, że trochę się zagalopowałeś w swoich przemyśleniach na ten temat. Jeśli nie interesują Cie te przedmioty to po prostu przejdz do innego działu i tam coś na temat się wypowiedz.

"Ja chodzę, Ty strzelasz"

9

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Adam Klobukowski napisał/a:

Biorę.

Napisz na priv, ustalimy szczegóły.

"Ja chodzę, Ty strzelasz"

10

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Nie spinaj się. To tylko żartobliwe nawiązanie/skojarzenie do naklejek na furach "Niemiec płakał jak sprzedawał", które sparafrazował w swoim poście x_angel. Myśl dotyczy wozów z de :) Nic nie mam do Ciebie ani TT.

11

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Adam Klobukowski napisał/a:

Biorę.

Albo nie dochodzą wiadomości do Ciebie, albo "zaginąłeś w akcji" ;)

W każdym razie czekam na wpłatę za 2 ogłoszenia. 300 zł już z wliczoną wysyłką.

"Ja chodzę, Ty strzelasz"

12

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Jako, że minęło 5 dni o czasu w jakim Adam Klobukowski potwierdził chęć kupna, a nie odpowiada na maile ani nie dokonał wpłaty, powyższe ogłoszenie traktuje jako aktualne.

Dodatkowo cena w dół 120 zł + etykieta na paczkomat

ps. Bardzo proszę o przemyślane oferty, bo jak w powyższym przypadku straciłem tylko czas.

pozdraiwam

"Ja chodzę, Ty strzelasz"

13

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Jeśli były to maile przez forum lub PW to nie dochodzą (chyba, że przypadkowym cudem). W ogłoszeniu najlepiej podawać swojego maila bezpośrednio i pisać o kontakcie na niego.

A... W okresie urlopowym tydzień ciszy to standard. ;)

Ostatnio edytowany przez ccwrc (2024-08-04 12:53:17)

14

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Myślę że jeśli zaczyna się translację to znaczy ze należy ją zakończyć. Chyba że tu czas i kultura jest inna niż ogólnie przyjęta.

"Ja chodzę, Ty strzelasz"

15

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Oraz nie prawda że maile nie dochodzą. Koresponduje aktualnie z dwoma osobami oraz jedną transakcję zrealizowałem w ciągu 2 dni. Jeśli ktoś nie ma czasu albo jest na urlopie to niech nie pisze „ biorę” i znika na tydzień albo i całkiem

"Ja chodzę, Ty strzelasz"

16

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Nie bij posłańca :)
Opisałem swoje spostrzeżenia, nie napisałem, że w ogóle nie dochodzą. Problem jest tu znany i... To tyle.

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Niestety ie doszły do mnie powiadomienia z forum, a ja sam wpadłem w czarną dziurę. Ale już jestem.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

18

Odp: [S] Płyty CD ATARI ST + Instukcje

Rozumiem, paczka wyjedzie niezwłocznie.

Ogłoszenie do zamknięcia.

"Ja chodzę, Ty strzelasz"