Temat: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

Witam.Klawiatura do Atari 65/130/800xe z zamontowaną nową folią.
Sama klawiatura bez widocznej na zdjęciu dolnej obudowy komputera i płyty głównej.
250zł

https://i.ibb.co/ZzPyZJT/klawa123.jpg

Ostatnio edytowany przez marcin78 (2024-07-18 19:24:23)

2

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

mogłeś ew. dopisać, że to jest "gumiak", bo dla kupującego do dość znaczna różnica.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

Pin napisał/a:

mogłeś ew. dopisać, że to jest "gumiak", bo dla kupującego do dość znaczna różnica.

Pin not tak nie interesowałem się tym dla mnie klawiatura to klawiatura ale po prawej stronie jest numer katalogowy, ciekawe jak dużo jest tych klawiatur mechanicznych do serii xe na rynku ja się z taką nie spotkałem

do zamknięcia

4

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

Mechaniczne to tylko jak ktoś sobie zrobił. Ale są dwie wersje oryginalne - gumkoea i sprężynkowa.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

perinoid napisał/a:

Mechaniczne to tylko jak ktoś sobie zrobił. Ale są dwie wersje oryginalne - gumkoea i sprężynkowa.

dzięki perinoid ,dużo się można tutaj nauczyć nowego od Was

6

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

ok panowie widzę że każdy ma więcej klawiatur niż potrzebuje więc temat do zamknięcia chyba że ktoś jest zainteresowany nabyciem całej jednostki to dajcie znać

Ostatnio edytowany przez marcin78 (2024-07-22 13:00:30)

7

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

marcin78 napisał/a:

ok panowie widzę że każdy ma więcej klawiatur niż potrzebuje

Ciekawy wniosek:-) Ciekawa logika:-)

8

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

Mq napisał/a:
marcin78 napisał/a:

ok panowie widzę że każdy ma więcej klawiatur niż potrzebuje

Ciekawy wniosek:-) Ciekawa logika:-)

Mq :-) Twój (S)NESctrl nie ma sobie równych dobra robota

9

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

Trochę nie na temat, ale dzięki:-) Ja tak napisałem o tym wniosku i logice, bo nie było żadnych odpowiedzi na Twoje ogłoszenie, a Ty z tego wymyśliłeś, że każdy ma nadmiar klawiatur:-) Rozbawiło mnie to po prostu i potraktowałem jako akcent humorystyczny, bo mi się skojarzył dowcip o policjantach, którzy sobie tłumaczyli czym jest logika, no i tam puenta była taka, że jeden drugiemu powiedział "masz akwarium? nie. no to jesteś pedałem" :-))))) Nie chce mi się całego żartu opowiadać, bo jest śmieszniejszy na żywo:-)

10

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

Kiedyś takie dowcipy bardziej śmieszyły bo były o milicjantach i przez to były dużo bliżej rzeczywistości ;).
Swoją drogą to szukam takiej klawiatury, ale poluję jednak na znaacznie tańszą (raz już taką prawie miałem na OLX, ale mi się urwała z wędki), a ta wygląda na zbyt ładnie zachowaną :).
@Perinoid - pewnie pamiętasz po co jej szukam ;).

Ostatnio edytowany przez prz (2024-07-22 23:42:39)

11

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

@Mq ale już dawno po gwarancji a nadal mi działa 3 rok
@prz ma być do jakiegoś eksperymentu zapewne

Ostatnio edytowany przez marcin78 (2024-07-23 00:37:21)

12

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

@marcin78 - z tego co wiem, to chyba się nigdy nie zdarzył egzemplarz (S)NESctrl, który by się zepsuł. One są dobrze zrobione i będą działały wieki:-) Myślę, że przetrwają dłużej niż komputery, do których są używane.

13

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

Mq napisał/a:

@marcin78 - z tego co wiem, to chyba się nigdy nie zdarzył egzemplarz (S)NESctrl, który by się zepsuł. One są dobrze zrobione i będą działały wieki:-) Myślę, że przetrwają dłużej niż komputery, do których są używane.

też tak myślę i chyba można używać z każdym komputerem który ma wejscie db9

14

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

Tak, z każdym z DB9 w standardzie Atari, ale musi też być zasilanie na tym porcie (np. Atari 2600 chyba nie ma tam zasilania, a przynajmniej nie każda jego wersja). W każdym razie testowane z podstawowymi kompami z powodzeniem z Atari XL/XE/ST, Amigą 500/600/1200, C64, Spectrum z interfejsem kempston i wieloma innymi.

Ale... nie offtopujmy już tu może tyle:-)

15

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

:-)

16

Odp: klawiatura do Atari 65 /130 / 800 xe z nową folią

no to post do zamknięcia

Ostatnio edytowany przez marcin78 (2024-07-23 16:51:38)