26

Odp: TONY Montezuma's Gold

tebe napisał/a:

AVG Cart-a masz kupić, nie kombinować

wszystko w swoim czasie ;) bedzie A8PICO, SIC! i na końcu AVG ;)

Atari 1040STE+4MB(TOS 2.06PL)+SatanDisk+Gotek, Atari 65XE 1MB+XC12+CA2001+XC12(SIO2SD), Atari 65XE+CA2001, Atari 800XL+ 1050, Amiga 1200 KCS 3.2.2 + ACA 1233N (128MB)+FPU50Mhz+Indivision MK2, A1200+Pistorm32Lite, Amiga 500 Rev.6+0.5MB, Amiga 500 Rev.8.1 2mb Chip + PiStorm, Amiga 2000 rev6.2 + Vampire Firebird, C64C + Turbo Chameleon 64, UnAmiga 500 ... i zbieramy dalej ;)

27

Odp: TONY Montezuma's Gold

AVG obskoczy dwa poprzednie więc jeśli i tak ma być to lepiej od razu.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

28

Odp: TONY Montezuma's Gold

A nie lepiej Sub-Cart-a od razu, nowsza wersja avg carta, która umnie jeszcze w stereo, plus 1mb ram... :)

29

Odp: TONY Montezuma's Gold

Lepiej :) Masz już?

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

30

Odp: TONY Montezuma's Gold

Pytanie nowicjusza: czy gra odpali przez vbxe? Mam wersję kolekcjonerską z oryginalnym cartem

31

Odp: TONY Montezuma's Gold

Odpali. Obraz będzie ostry jak na VBXE przystało - po prostu nie będzie korzystać z dodatkowych ficzerów VBXE. Jak każda inna klasyczna gra niepisana specjalnie pd VBXE.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

32

Odp: TONY Montezuma's Gold

sun napisał/a:

Lepiej :) Masz już?

Jeszcze nie..
Ale zanabędę ;)

33

Odp: TONY Montezuma's Gold

W końcu mam w rękach pudełko z grą. Ależ to jest ładnie wydane, z ładnymi dodatkami. Pełna profeska. Piękne.

34

Odp: TONY Montezuma's Gold

też sobie zanabyłem egz., pięknie wydane!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: TONY Montezuma's Gold

kupujesz na itch.io, a oni są ...? (nie odnalazłem skąd; w faq coś-tam jest o vacie i opłatach dodatkowych)

Byłoby znaczniej kulturalniej gdyby Autorzy zrobili osobny kanał sprzedaży dla Polski, uwzględniający nie płacenie nienależnych podatków.

Atari 65XE + Ultimate 1MB + VBXE + Rapidus + Stereo + AVG Cart w/ SIO + FujiNet /// Atari 2600 jr. + Harmony + Moviecart + Pluscart(+) + Video Game Brain /// Atari Lynx II