76

Odp: Lost Party 2024

I ja się przyłączam do podziękowań! Do zobaczenia następnym razem!

77

Odp: Lost Party 2024

Wielkie dzięki dla Vasca, Agnieszki i całej obsługi za te party.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

78

Odp: Lost Party 2024

Party jak zwykle mega! Ukłony ślę odpowiedzialnym za organizację.

79

Odp: Lost Party 2024

dzięki wszystkim za docenienie wkładu pracy przy "matrixie" kodu do rewinda 2 ;) zajebiście to człowieka motywuje , przy okazji fajnie był spotkać (nieraz po wielu latach) znajomych oraz poznać jak zawsze trochę nowych osób :)

80

Odp: Lost Party 2024

Chciałem Wam bardzo podziękować za uczestnictwo w Lost Party 2024!

Była nas moc! Wydaje mi się, że miło i w dobrym towarzystwie spędziliśmy te cztery upalne dni. Nawet pojawiły się osoby, których nie widzieliśmy lat kilka (a rekordzisty ponad 20!).

Dziękuję za każde dobre słowo, które usłyszałem na/po imprezie i każde, które przeczytałem w sieci. Zapowiedziano mi także relacje ze zlotu - nie mogę się doczekać. Równie szczerze dziękuję za każdy głos, który mówił, że można było coś zrobić lepiej. Obiecuję, że postaramy się wyciągnąć z tego wnioski i je wdrożyć.

Dziękuję za każdą pracę oddaną na composy! Znowu mamy hit, o którym nie zapomnimy przez lata!

Dziękuję za wykłady Rockiemu i Rafowi!

Dziękuję współorganizatorom: Lewisowi, Krapowi, Aspenowi. No i Tygrysowi, który ratował nam tyłek w momencie awarii!

Dziękuję wszystkim sponsorom: Lotharkowi, Duddiemu, Rafowi, Tigerowi, Arkowi, Nocnemu Retro Graniu, Delemu, Sunowi, Yoshitace, Mq!

Zdjęcie uczestników w pełnej rozdzielczości (by Pet) znajdziecie pod linkiem:
https://www.lostparty.pl/2024/Lost_Part … m_16x9.jpg

Panorama:
https://www.lostparty.pl/2024/Lost2024Group.html

CUONCP!

81

Odp: Lost Party 2024

Podziękowania za świetne party i do zobaczenia na kolejnych :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już