1

Temat: [S] 13szt stacji 3,5" SONY MPF920 /MITSUMI D359M3D (uszkodzone)

Mam do pozbycia się trochę stacji 3,5" pecetowych 1,44MB.
Stacje są uszkodzone, pochodzą z niemieckiego serwisu komputerowego, o czym świadczą przyklejone na nich kartki z opisami usterek po niemiecku.
Kiedyś te stacje podłączałem do peceta i większość z nich uruchamia się, ale np. nie czyta dyskietek, albo nie zapisuje, albo nie formatuje, albo sformatuje, zapisze, ale potem ma błędy CRC itp.

Nie wiem czy da się je naprawić, nie mam czasu na to, chciałem się kiedyś tym zająć, ale przeleżały już mi w ten sposób ze trzy lata i miejsce tylko zajmują.

Stacje wyglądają na czyste, więc mechanika powinna być jak nowa (na oko).

Stacji jest 13szt i są to modele dobre do przeróbek do Amigi, czy Atari ST, dlatego je kiedyś chętnie łyknąłem "okazyjnie":
- 12szt SONY MPF920
- 1szt MITSUMI D359M3D

Wystawiam je tutaj w formie licytacji za całość, czyli komplet 13 stacji.
Cena wywoławcza za całość 20zł.
Do wylicytowanej ceny należy doliczyć przesyłkę paczkomatem 13zł.

Czas trwania licytacji do czwartku 18 listopada włącznie, do północy.

Ostatnio edytowany przez Mq (2021-11-13 16:26:04)

Post's attachments

stacje.jpg 120.26 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [S] 13szt stacji 3,5" SONY MPF920 /MITSUMI D359M3D (uszkodzone)

Bump.

Nikt nic nie zalicytował, więc ostateczna oferta: oddam te stacje za darmo jeśli komuś się przydadzą, do pokrycia koszty wysyłki paczkomatem, plus piwo dla mnie, wszystko razem 20zł z przesyłką. Kto pierwszy ten lepszy, jak nikt się nie zgłosi, to stacje "znikną".

3

Odp: [S] 13szt stacji 3,5" SONY MPF920 /MITSUMI D359M3D (uszkodzone)

Hejka,

Biorę :) Coś może z tego da się uzyskać

Pozdrawiam

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

4

Odp: [S] 13szt stacji 3,5" SONY MPF920 /MITSUMI D359M3D (uszkodzone)

Do zamknięcia.