Temat: Intermag #4

Jakimś cudem namierzyłem komplety kod do magazynu Intermag #4 tworzonego po cichu pod koniec lat 90 w kooperacji z SSG (za kod odpowiedzialny jest mc master, grafikę zrobił Sabath), magazyn jest kompletny obsługuje maksymalnie 8 muzyczek mpt, pozwala wyświetlać maksymalnie 56 artykułów w formacie *.doc (Panther). Obsługuje ext ram, pozwala wybrać artykuły, które mają zostać skopiowane na ramdysk (działa oczywiście także na Atarkach z 64KB Ram).
Fajnie byłoby go opublikować, w związku z tym zachęcam do naskrobania jakiś artykułów, lub jeżeli ktoś ma jakieś w szufladzie do wysłania do mnie.... chętnie złoże całość i opublikuje, jakaś oryginalna muzyka też by się przydała... jak nie będzie, to wybiorę przyjemne w odbiorze z kolekcji ASMA.

Post's attachments

inter1.png 54 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

inter2.png 43.76 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Intermag #4

Ehh, pamietam czasy magazynow dyskowych, jak czekalo sie na dyskietke z softem ktora przyjdzie poczta, a pozniej spedzalo sie kilka dni przegladajac skrupulatnie wszystko.

3

Odp: Intermag #4

Parę moich artków przeleżało dekadę w szufladach Syzygy i Seriousa, więc tę zapowiedź olałem.

A tymczasem Intermag #4 wyszedł? Nie wierzę. Respect, Piguła!

Dolny panel się krzaczy:
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=9790&download=0

Ostatnio edytowany przez Fox (2022-10-07 07:16:58)

Post's attachments

intermag4-bug.png 2.65 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

4

Odp: Intermag #4

Monsoft napisał/a:

Ehh, pamietam czasy magazynow dyskowych, jak czekalo sie na dyskietke z softem ktora przyjdzie poczta, a pozniej spedzalo sie kilka dni przegladajac skrupulatnie wszystko.

Też pamiętam te czasy i swappowanie :)
Pamiętasz ..:
Czołgiem ...:P

5

Odp: Intermag #4

Oooo. FOX, to chyba Jager zachował materiały w szufladzie, bo u mnie takowej nie ma.
Ale, może gdzieś zachowały się, to podeślij. Mam trochę swoich materiałów, trochę innych autorów, powinno się nazbierać na #18
Trzy osoby obiecywały pomoc by #18 poskładać, umarło śmiercią naturalną.

6

Odp: Intermag #4

Zenon/Dial napisał/a:

Oooo. FOX, to chyba Jager zachował materiały w szufladzie, bo u mnie takowej nie ma.

16 grudnia 2014 oraz 20 marca 2015 w Twoim osobistym Gmailu, Zenonie. :) Tytuły maili: "Artykuł do Seriousa". I odpisywałeś mi na nie.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

7

Odp: Intermag #4

A tak w istocie, przypominam....
Były próby poskładania w całość, jednak ogólnie za mało było artykułów by zapełnić dwie strony dyskietki.
Czyli jednak jest to nie w szufladzie a na dyskietce roboczej, u mnie :) :(

8

Odp: Intermag #4

Zenon - szukaj zatem dyskietki - chętnie poczytam nowy numer!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: Intermag #4

Chartsy intermaga rulz

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021