Temat: [K] Dyskietki Atari sformatowane

Mam Atari 130XE i stację 1050 oraz XF551. Mam też 6 czystych dyskietek.
Potrzebuję dyskietki sfomatowanej ( z DOS i być może jakimś programem do kopiowania/formatowania kolejnych dyskietek).
Pomożecie ?

2

Odp: [K] Dyskietki Atari sformatowane

Nie ma problemu. Skąd jesteś?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: [K] Dyskietki Atari sformatowane

Z Dąbrowy Górniczej.

Jeśli da się utworzyć dyskietki za pomocą magnetofonu z adapterem kasety - to proszę o wskazówki lub odesłanie do jakiejś instrukcji.

Ostatnio edytowany przez HUBertPL (2020-01-21 00:04:30)

4

Odp: [K] Dyskietki Atari sformatowane

Tak po prostu to bez dyskietki s DOS-em nie poradzisz.

Napisz co byś chciał mieć, nagram i wyślę (może mam jakieś duplikaty bo w przypływie weny robiłem kiedyś kopie tak dla sportu). Pisz na priv.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: [K] Dyskietki Atari sformatowane

Ja nagrałem sobie trochę dyskietek kupując stosunkowo tanie urządzenie 10502PC Sio2PC USB REV2 od Lotharka.

Atari 800XL | Atari 130XE | Atari 65XE | California Access CA-2001 | Atari Jaguar | Atari 2600 | Atari XC12
Atari 520STe | Atari 1040STfm | Atari SC1224 | Atari SM124 | Benq BL702A
Amiga 500 | 1200 | CDTV | Commodore 64 + 1541 II | ZX Spectrum 48 | +3 | Commodore 1084S D2 | Commodore 1084