1

Temat: Great Green Adventure - kaseta

W związku z tym, że zostałem mile zaskoczony odbiorem (sprzedał się bez żadnych ogłoszeń cały nakład) mojej bieda-kolekcjonerskiej wersji pierwszej części Great Green Adventure rozważam "dodruk" kolejnych kaset.

Wydanie ma kolorową wkładkę na kredowym papierze (130 g), profesjonalne naklejki na kasetę z obu stron, dodatkowy loader kasetowy, a podczas wgrywania gra specjalnie napisany przez autora muzyki do gry soundtrack na kanale towarzyszącym. Ten sam soundtrack jest nagrany po drugiej stronie kasety - już w stereo, dla posiadaczy sprzętu hi-fi. Dodatkowo dołączone jest kilka naklejek. Dotychczasowi kupujący byli zadowoleni.

Proszę o odzew w wątku, jeśli ktoś jest zainteresowany.

Cena: 30 PLN (plus wysyłka wybranym przewoźnikiem).

https://i.imgur.com/IeCZacS.jpg
https://i.imgur.com/v7catTP.jpg
https://i.imgur.com/hzQUIhZ.jpg
https://i.imgur.com/5VCWXzp.jpg

Uwaga: To jest pierwsza część GGA - nie ta, która brała udział w Wild na Lost Party 2019.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Biorę sztukę.
Jak możesz daj znać na priv, co i jak.

Atari & Amiga User!

3

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Raz poproszę!

grzybson/SSG^NG

4

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Poproszę sztukę.

5

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Zamiawiam jedną.

6

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Biorę sztukę. Dlaczego dowiaduję się o tej kasecie dopiero teraz?

Poproszę o szczegóły i numer konta na prv, ale lepiej na ccwrcltd [małpa] gmail.com

7

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Też poproszę jedną sztukę.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

8

Odp: Great Green Adventure - kaseta

To ja się wyłamię i poproszę 2 sztuki.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

9

Odp: Great Green Adventure - kaseta

I ja, i ja jeszcze. Też jedną.

Ostatnio edytowany przez jer (2019-07-16 21:53:05)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

10

Odp: Great Green Adventure - kaseta

I ja poproszę jedną sztukę.

11

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Ja też przytulę jedna sztukę.
Proszą o dane do wpłaty na prv.

ATARI 800xl, CA-2001, XCA12 mnóstwo kaset i dyskietek :)

12

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Poproszę o jedną kasetę.

ATARI 65XE + SIO2BT
http://atari.pl/hsc/ad.php?i=22.3

13

Odp: Great Green Adventure - kaseta

I jedna dla mnie.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

14

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Ja również proszę o jedną sztukę.

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

15

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Szczerze mówiąc jestem zaskoczony taką ilością zainteresowanych. Aktualnie oczekuję na dostawę czystych kaset i kiedy tylko je dostanę, to napiszę w tym wątku o dostępności i zacznę realizować zamówienia.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Great Green Adventure - kaseta

tez jestem chetny, a wersji dyskietkowej nie planujesz ?

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

17

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Przepraszam, nie zauważyłem tego posta. Nie, nie planuję tej wersji wydawać w formacie dyskietkowym. Tylko kaseta.

Niestety dalej oczekuję na zielone kasety.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Dzień dobry, poproszę jedną sztukę dla mnie! Dziękuję!

19

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Panowie,

Kasety zostały zamówione i wkrótce powinny do mnie dotrzeć. Podejrzewam, że w ciągu miesiąca będą gotowe. Niestety polski dystrybutor nie ma od dłuższego czasu w magazynie kaset w kolorze zielonym i musiałem je zamówić z zagranicy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Great Green Adventure - kaseta

ccwrc - jest jeszcze możliwość zakupu na kasecie? Bo jestem zainteresowany.

Lubie polskie gry i o nich pisać. Robię to na PolskiGamedev.pl, Graczpospolita.pl i miesięczniku PSX Extreme.

A o premierach polskich gier daję znać na https://twitter.com/KrolMichal

21

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Dzień nastał radosny, bowiem otrzymałem od producenta czyste taśmy i mogę rozpocząć produkcję. Dziękuję wszystkim za cierpliwość i brak poganiania :)

W związku z powyższym proszę o potwierdzenie chęci zakupu w postaci wysłania emaila (e-maila, a nie PM przez forum) na adres dely----atari.org.pl zawierającego w temacie: GGA - kaseta oraz w treści: adresu do wysyłki, ilości kaset oraz wybranego przewoźnika - do wyboru Poczta Polska oraz paczkomaty. W odpowiedzi wysyłam numer konta oraz przewidywany terminy wysyłki (nagrywanie trochę zajmuje czasu).

Obowiązuje zasada FIFO, kasety zaczynam wysyłać w przyszłym tygodniu. Mogę również zabrać na Silly, wtedy odpada koszt przesyłki, ale wymagam przedpłaty za grę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: Great Green Adventure - kaseta

@dely
Ja nie pospieszałem, po prostu wbijałem szpileczki w figurkę.

Wyślij do każdego w tym wątku PM lub e-mail, nie każdy śledzi wątek na bieżąco.

23

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Poszedł mejl :)

grzybson/SSG^NG

24

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Poszedł mejl smile

25

Odp: Great Green Adventure - kaseta

Wszystko idzie dobrze, kasety się nagrywają. Czekam jeszcze na dostawę naklejek, które powinny dotrzeć w następnym tygodniu i wtedy rozpoczynam wysyłkę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.