Temat: Sprzedam Spectrum

Panowie (i może Panie): pytanie jest: czy ktoś może być zainteresowany takim zestawem jak na zdjęciach? Mimo, iż cena nie będzie atrakcyjna, może ktoś potrzebuje akurat takiego zestawu, zanim trafi na Allegro. Spectrum z oryginalnym zasilaczem, do tego magnet Philipsa, fajny kabelek audio z epoki, trochę gier (jak do tej pory sprawdziłem Ninja, Jumping Jack, Way of the Exploding Fist i Flintstones). Gry być może oryginalne - na pewno jest to coś, co wychodziło w takiej postaci w tamtych latach w UK, a podejrzewam, że raczej nie mieli tam wtedy piratów. Wtyczki angielskie.
Mnie jako Atarowca przeraża fakt, że te gry wgrywają się ZAJEBIŚCIE krótko - z tego co czytałem to jest 1500 bodów, gdzie u nas było 600 bodów, w trybie z loaderem można było wyciągnąć 1200 no i oczywiście w trybie Turbo mieliśmy 2000 itp...
Jako, że nie mogę wstawić grafik w rozmiarze około 2MB, daję link:
https://drive.google.com/open?id=1dhDSs … KlN-EE66SI
https://drive.google.com/open?id=12Uwe1 … OnTATISwPi
Gdyby linki nie działały, proszę dać znać. Jak nie będzie odzewu tu w wątku lub na PW, w piątek wystawię na all..
Celowo dałem tutaj, a nie w dziale giełda, bo może trafi się "koneser" :)

Ostatnio edytowany przez x_angel (2019-04-24 21:31:47)

2

Odp: Sprzedam Spectrum

Jaka cena ?

.

3

Odp: Sprzedam Spectrum

Myślę o 450zł + wysyłka, będzie to naprawdę niewiele więcej, niż dałem za zestaw.
Tak naprawdę przeglądając ceny allegrowe gierek mogę stwierdzić, że zestaw w cenie samych gier :)

Ostatnio edytowany przez x_angel (2019-04-24 21:34:44)

4

Odp: Sprzedam Spectrum

Wydzielono z innego tematu. Proszę na przyszłość zakładać nowe wątki.

x_angel napisał/a:

zestaw w cenie samych gier

No chyba nie. Takie gry sprzedają się w okolicach 1-2 GBP na angielskich grupach, czy eBay.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Sprzedam Spectrum

Na angielskim ebay, to ja wiem... U nich w ogóle tego sprzętu na Z80 jest najwięcej.
Bardziej patrzę na ceny gierek na allegro typu 79zł.
No nic, poczekam do piątku i poleci na allegro.