1

Temat: Cztery dyski na nagrody

W nawiązaniu do wątku: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=15744 i z uwagi na to, że stałem się posiadaczem sześciu dysków ultra wide SCSI (80 pin) oraz z uwagi na to, że nabyłem je w drodze kupna za śmieszną symboliczną kwotę ustaliłem z Drygolem, że dwa dyski przekażę na nagrody z informacją, że są ode mnie  i od Drygola. Zmieniam zasady gry: trzy dyski idą na nagrody, jeden idzie do Atari Fana na backupy (o ile redakcja przyjmie), i tak postanowiłem:
- jeden dysk idzie na Grawitację (dostarczę)
- jeden idzie na Wapniaka (o ile będzie, dostarczę)
- jeden idzie na SV, o ile będzie (proszę o informację komu przekazać w Warszawie, bo mnie zapewne nie będzie)
- dysk dla Atari Fana przekażę Krollowi na Grawitacji, w przypadku jego nieobecności pozostawię komuś z Krakowa.
Dyski spokojnie powinny pójść przez przejściówkę 80x68 pin z Falconem, przypuszczalnie z TT-ką też pójdą. Jeszcze nie zdecydowałem który gdzie pójdzie - paczka jeszcze zamknięta jest.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2019-01-25 21:32:03)

Sikor umarł...

2

Odp: Cztery dyski na nagrody

@sikor, dziekuje bardzo w imieniu redakacji ATARI FAN-a, oczywiscie na Grawitacji bede, juz sie zapisalem :), co do przejsciowek to napewno zadziala mam z 68 na 50 w TT, problem w tym ze trzeba bedzie gdzies dorwac przejsciowke z 80 na 50 pinow w miare rozsadnej cenie :)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

3

Odp: Cztery dyski na nagrody

.. to Grawitacja jest?? :)- wow. Jak termin dopisze to może wpadnę.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Cztery dyski na nagrody

@Pin, ty nie wiedziałeś :) http://grawitacja.eu/

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

5

Odp: Cztery dyski na nagrody

No, nie wiedziałem bo organizator ma mnie w pupie :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Cztery dyski na nagrody

To wniosek nasuwa się sam :)

Ostatnio edytowany przez Kroll (2019-01-25 23:41:25)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

7

Odp: Cztery dyski na nagrody

można używać xbiosa na Grawitacji? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Cztery dyski na nagrody

Tego nie wiem nie ja ustalam regulamin :), występuje jako przedstawiciel prasy, patron medialny imprezy :)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

9

Odp: Cztery dyski na nagrody

ja, to tu nie występuje w ogóle i daj Boże, niechaj tak się stanie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Cztery dyski na nagrody

@Sikor: bardzo dziękuję, i tak jak pisałem przed SV2k18 - mam nadzieję, że się w końcu zobaczymy w Gdańsku. pozdrawiam

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)