Temat: Upgrade i naprawa stacji 810 ?

Czy jest jakaś modyfikacja dla stacji 810, która pozwoli jej czytać dyskietki ED? O DD nawet nie pytam, ale ED to już by było coś użytecznego. Jeśli jest, czy ktoś z forum by się podjął takiej przeróbki?

Druga sprawa to naprawa stacji 810 (drugi egzemplarz), która nie czyta dyskietek. Odpala, ale przy próbie odczytu niestety jest niepowodzenie.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

2

Odp: Upgrade i naprawa stacji 810 ?

A nie próbujesz właśnie odczytać nią gęstszych ? Też tak miałem i nie wiedziałem o co chodzi. Dopiero sformatowanie na najniższą gęstość i zapisanie czegoś pomogło.

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3

Odp: Upgrade i naprawa stacji 810 ?

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=11204
http://atarionline.pl/forum/comments.ph … =1#Item_15 :(

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Upgrade i naprawa stacji 810 ?

jedynymentos napisał/a:

A nie próbujesz właśnie odczytać nią gęstszych ? Też tak miałem i nie wiedziałem o co chodzi. Dopiero sformatowanie na najniższą gęstość i zapisanie czegoś pomogło.

Nie, nie próbuję. Tą nieczytającą stację próbował ogarnąć Zenon ale się chłopak pochorował i jest wyłączony z wszelkich prac.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: Upgrade i naprawa stacji 810 ?

a to się nie wymądrzam więcej  skoro spec ziorał

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!