Temat: [K] Klawiaturę STE na części lub gumki.

Witam !
Ratunku, kupię gumki lub klawiaturę na części  - naszła mnie ochota poprawienia lutów przy gniazdach myszy i josticka w moim STE gdzieś przy myszy odezwał się zimny lut i prawy przycisk czasami działał czasami nie, no i przy rozbieraniu zgubiłem jedną z gumek, albo wcześniej ktoś ją  zgubił, bo na 100% wcześniej ktoś gmyrał nieudolnie "zwarciówką" przy gniazdach. Może ktoś z Kolegów się zlituję i odsprzeda mi brakujący element:)

2

Odp: [K] Klawiaturę STE na części lub gumki.

Gumkami mogę poratować, podaj adres na PW lub maila. Pamiętaj tylko, że Return ma oryginalnie jedną gumkę a nie dwie :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

3

Odp: [K] Klawiaturę STE na części lub gumki.

Kurde ale się ośmieszyłem, a ja myślałem, że brakuje jednej gumki wstyd, ale z drugiej strony to ekspertem od klawiatur nie jestem, czyli wszystko ok, zaraz zamknę temat, to jeszcze jakbyś był uprzejmy i powiedział które gniazdo powinno być puste hehehe:)

4

Odp: [K] Klawiaturę STE na części lub gumki.

Mało tego ja tej niby brakującej gumki szukałem z pół godziny na kolanach miotając szpetne przekleństwa f**k!!!! hehehe:)

Odp: [K] Klawiaturę STE na części lub gumki.

yamahalodz napisał/a:

Kurde ale się ośmieszyłem, a ja myślałem, że brakuje jednej gumki wstyd, ale z drugiej strony to ekspertem od klawiatur nie jestem, czyli wszystko ok, zaraz zamknę temat, to jeszcze jakbyś był uprzejmy i powiedział które gniazdo powinno być puste hehehe:)

Enter ma miejsce na dwie gumki, a potrzebna jest jedna.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: [K] Klawiaturę STE na części lub gumki.

Myślałem o tym w trakcie szukania:) Już zmontowałem całość i śmiga poprawnie:)

7

Odp: [K] Klawiaturę STE na części lub gumki.

Uprzejmie proszę Admina o zamknięcie.