1

Temat: Serwis klawiatury Atari Mega ST

Cześć!

Kupiłem ostatnio w stanie idealnym Atari Mega ST4 w wersji US.

Niestety są problemy z klawiaturą.  Wygląda, że nikt z niej nie korzystał jednak część klawiszy działa, część działa czasem, część nie działa.  Ewentualnie może ktoś ma taką klawiaturę (US) działającą  w gorszym stanie, której by się chciał pozbyć, wówczas bym podmienił elektronikę..

Czy w Polsce znajdę serwis retro sprzętu lub jakieś speca od elektroniki, który byłby w stanie naprawić to cudo?

pozdrowienia,
Piotr

2

Odp: Serwis klawiatury Atari Mega ST

Klawiatura do Megi - rzecz rzadka i droga :)
Tak więc nie licz, że ktoś się "łaskawie" podzieli, ceny na Allegro to około 300zł za samą klawiaturę (wiem, bo mam Megę i czasem rozglądam się za klawiaturami).
Tak więc raczej trzeba by się przyjrzeć Twojej, ale pewnie będzie łatwiej, jak napiszesz skąd jesteś, może ktoś "lokalnie" będzie miał jak się tym zająć.

Odp: Serwis klawiatury Atari Mega ST

Zapodaj gdzie mieszkasz, to najbliższy spec się odezwie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Serwis klawiatury Atari Mega ST

piotrk napisał/a:

Cześć!
Kupiłem ostatnio w stanie idealnym Atari Mega ST4 w wersji US.

Gratulacje :) Czy to ta nówka w kartonie, która niedawno była na Allegro od sprzedającego z Częstochowy? ;)

5

Odp: Serwis klawiatury Atari Mega ST

Mieszkam w Warszawie, ale nie problem, żeby klawiaturkę wysłać do kogoś do naprawy w inne miejsce.

Oczywiście komercyjnie :)

6

Odp: Serwis klawiatury Atari Mega ST

> Czy to ta nówka w kartonie, która niedawno była na Allegro od sprzedającego z Częstochowy?

Tak to właśnie ta :)

7

Odp: Serwis klawiatury Atari Mega ST

@Pisz do jer-a, może coś poradzi. Nowy Dwór Mazowiecki to rzut beretem od Warszawy :)

Sikor umarł...