1

Temat: Ostatnie sztuki mojej nowej płyty na sprzedaż

Szanowni koledzy scenowcy!

Po Load Error nie została mi żadna płyta ale dorobiłem nieco sztuk. Po giełdzie w Warszawie zostało mi jeszcze kilkanaście i to jest praktycznie ostatnia partia.

Chętni na fizyczny nośnik mają kilka opcji:

1. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=7033517801

2. Poprzez e-mail xtd@xtd.evil.pl (i płatność DotPay)

3. Osobiście na party Silly Venture 2017 - jeżeli zostaną (postaram się, żeby kilka sztuk zostało - zwłaszcza gdy ktoś zarezerwuje sobie je mailowo).

Koszt łączny (w przypadku wysyłki) to 50 zł (koszt na party odpowiednio mniejszy) - przy czym wybieram wysyłkę porządną, paczką priorytetową, bo jako listy nie chcę tego wysyłać (szkoda oszczędzić parę złotych, żeby potem dostać połamaną płytę).

Niezależnie od wybranej metody zakupu - dla chętnych (po uprzednim zaznaczeniu) płyta z podpisem.

Wersja elektroniczna jest, oczywiście, dostępna dla chętnych, którzy chcą sobie posłuchać moich nowych utworów.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam.

Dziękuję też wszystkim tym, którzy na giełdzie udzielili mi wsparcia moralnego dobrym słowem - po dawnych doświadczeniach scenowych nie przypuszczałbym, że spotkam na obecnych imprezach tylu ludzi, którzy mają pozytywne podejście.

PS. Konto na Allegro jest kontem dziewczyny - sam nie mam konta ale gwarantuję, że nie jest to towar "z drugiej ręki".

2

Odp: Ostatnie sztuki mojej nowej płyty na sprzedaż

Rezerwowałem jeszcze we wrześniu, ale (jak się później okazało) nie mogłem być na Load Error. Odebrałbym osobiście na SV. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie