76

Odp: Trip to Opalenica

Samciu na stronie pykapy 8)

77

Odp: Trip to Opalenica

Jaskier ! Jezeli jedziesz tym samym pociagiem co my (14.34 jest w Toruniu) to daj znac - wyslij mi na priva np. numer swojego komorkowca (przypuszczam, ze posiadasz, skoro nawet taka konserwa jak ja go posiada od tego roku) - zadzwonie przed wyjazdem i sie zgadamy co i jak.

Electron: moze ty tez sie skusisz ? :)

78

Odp: Trip to Opalenica

wyslij mi na priva np. numer swojego komorkowca (przypuszczam, ze posiadasz, skoro nawet taka konserwa jak ja go posiada od tego roku)

Komórkowca nie posiadam bo i po co? Jeszcze ktoś będzie dzwonić. :)

Możesz zadzwonić na domowy (gdzieś powinien być na mojej stronie podany numer). Wsiadać będę przypuszczalnie trochę wcześniej bo na stacji Toruń Wschodni (tam jest mi wygodniej).

Wyczekujcie tam pewnego znanego wam gościa w kretyńskim kapeluszu (kupiłem go sobie 2 miesiące temu i mam zamiar po raz pierwszy założyć). Jakby mnie gonili jacyś goście z psychiatryka, to macie mnie bronić!!!

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

79

Odp: Trip to Opalenica

Ok, przyjalem - o 14.24 pociag wjezdza na stacje Torun Wschodni - bede rozgladal sie na wszystkie strony, ewentualnie wydre jadaczke - komorka o tyle bylaby przydatna, ze moglbym Ci np. wczesniej wyslac sms-a w ktorym wagonie siedzimi etc., no ale skoro jej nie posiadasz (tak miedzy nami, to gratuluje wytrwalosci) to obejdziemy sie bez tego szatanskiego wynalazku i jakos sobie poradzimy ;)

80

Odp: Trip to Opalenica

A wiec nadejszła wiekopomna chwiła. Ruszam. RLT czeka!

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

81

Odp: Trip to Opalenica

...oj Wilson; już jesteśmy gotowi / czekamy w Pozen

(gotowi=najebani)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

82

Odp: Trip to Opalenica

A ja jestem sam.... w posen.... szaraczek... i nikt na mnie nie czeka... :(