51

Odp: Trip to Opalenica

no to sie spotkamy w poznaniu :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

52

Odp: Trip to Opalenica

Dely? Którym obciągiem jedziesz??? Zamierzam jechać przez Wawe;- tak będzie weselej;- do Krakowa dołącza Dracon_(ten z Katowic);- planuje wyjazd 26 bardzo rano, lub jeszcze z 25/26... to jak?

Będzie literek? (ABCDEF....) - to takie literki.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

53

Odp: Trip to Opalenica

Mata byc kole 12:00 na zachodnim bo w ryja ;) Tak macie cyrklowac obciagi od siebie :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

54

Odp: Trip to Opalenica

Tata wie, tata dobrze gada :)

55

Odp: Trip to Opalenica

ale będzie fajny ten pociąg... 8)
i ja też będę nim jechał :twisted:

56

Odp: Trip to Opalenica

Pijaki....

57

Odp: Trip to Opalenica

Ja też jadę z pijakami!!! :D

Słuchajcie: Trzeba przygotować jakiś plan B może, na wypadek jakby pEkApE zdecydowało się jednak na strajk

I Ty zostaniesz big endianem...

58

Odp: Trip to Opalenica

Jako, że prawdopodobnbie bede wiozl rzootnik, zdecydowalem sie jednak na samochod, a co za tym idzie prawdopodobnie bede mial jakies wolne miejsce(a), które bardzo chętnie zapełnię w celu obnizenia kosztow.  Warunek tylko 1 raczej szczupłe osoby, bo auto strasznie siada pod ciezarem, a stara to krypa i wole nie ryzykowac jakiejs wpadki podczas trasy.
Godzina wyjazdu jeszcze nie wiem, postaram sie wziac urlopa na piatek i ruszyc z rana, coby powoli bezpiecznie sobie dojechac.
Peace!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

59

Odp: Trip to Opalenica

Xray: to byla aluzja do mnie? No offence...

60

Odp: Trip to Opalenica

nie nie ;)) żadnych aluzji ;)) nie jesteś jednynym miskiem ;))   pięciu tez nie zabieram od razu mowie. boje sie po prostu o auto.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

61

Odp: Trip to Opalenica

[...] postaram sie wziac urlopa na piatek i ruszyc z rana [...]
Peace!

khem, urlopa na czerwony dzien ? (tzn na czerwony w kalendarzu)
Ja pracuje w zbojeckich warunkach jesli chodzi o dni wolne ale tego dnia nie osmielili by sie nawet u mnie kazac przyjsc do pracy :)
Xray - piatek jest wolny! ;)

62

Odp: Trip to Opalenica

jak pykapy zastrajkuje to niestety ( dla mnie :D ) jadę brumbrumem i
też będę miał wolne miejsca :twisted:
Jakoś trzeba dotrzeć do Vaśka  8)
Iksie jak by co to o ktrórej się wybierasz i kiedy?

63

Odp: Trip to Opalenica

Mikey ma racje ;))  mam tu taki kocioł, że mi się pochrzaniło. w piątek nie pracuje;) więc pełna dowolność godzinowa - raczej w piątek jakoś z rana coby dojechac na tą 15.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

64

Odp: Trip to Opalenica

Iksie to jak by co robimy "małą" kolumnę....
chociaż chciałbym się przejechać pociągiem...! 8)
tylko trochę mnie martwi te pykapy i ch strajjjjkiiiii!  :rolleyes:

65

Odp: Trip to Opalenica

Co wy tu opowiadacie ... Przeciez jak PKP zrobi strajk to chyba na party przyjedzie vasko i wy bo przeciez inni tylko pociagami jezdza!!!

Bedzie dobrze, ja wam mowie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

66

Odp: Trip to Opalenica

z tego co na onecie czytalem strajk zawieszono.
niestety tak jak obawialem sie wczesniej, praca nie pozwoli mi na przyjazd... 26.12 od 10:00  musz ebyc  w firmie... zas 27.12 od 8:00...
ech...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

67

Odp: Trip to Opalenica

Co wy tu opowiadacie ... Przeciez jak PKP zrobi strajk to chyba na party przyjedzie vasko i wy bo przeciez inni tylko pociagami jezdza!!!

Bedzie dobrze, ja wam mowie.

Nie Dely Ciebie gdzieś "zgarniemy" po drodze :twisted:
Jak strajku nie ma to jadę pociągiem :twisted:

68

Odp: Trip to Opalenica

Strajk Generalny. Od ... dziś --''

There's special place for me in hell. It's called the throne.

69

Odp: Trip to Opalenica

ajajaj ale się narobiło ...
zacznym oglądać fakty i teleexpresy.. - ciekawy czy coś konkretnego powiedzą.. :rolleyes:  :?

70

Odp: Trip to Opalenica

Elkabato: o 14.34 przyjezdza na stacje Torun Glowny

Jak juz bede jechal (co jest coraz bardziej mozliwe :) ) to z Wąbrzeźna o 13:51 odjazd (to ten sam pociag). Tam mnie wypatrujcie :)

71

Odp: Trip to Opalenica

Póki co, znowu zawiesili strajk. Jajo to będzie, jak go wznowią jak tzreba będzie wracac --'. Jak wy z Poznania to ja z Włocławka będę  jechać.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

72

Odp: Trip to Opalenica

W panoramie jeden ze strajkujacych kolejarzy zapewnil, ze nawet jesli kolejarze beda dalej strajkowac, to w czasie swiat dadza sobie spokoj, wiec na party dojedziemy :) A wiec panie i panowie: JEDZIEMY BEZ OBAW ! :)

73

Odp: Trip to Opalenica

Chej Miski jako że macie doświadczenie siem zapytac chcialem:

Ile może kosztowac bilet normalny Wawa - Opalenica ?? 

Pospiech: = ?
Expres: = ?

moze ile kosztowal w zeszlym roku ?
takie informacje by sie przydaly.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

74

Odp: Trip to Opalenica

Informacja taryfowa
                            od Warszawa Centralna do Poznań Gł.


Kilometry:                306 km                                                               
Cena(1./2.kl):            62,13/41,42 zł  z ulga =    26,10zl + 2zl miejscowka                                                   


                                    Informacja taryfowa
                            od Warszawa Centralna do Poznań Gł.


Kilometry:                306 km                                                               
Cena(1./2.kl):            104,25/72,50 zł    z ulga = 49,00zl                                                 
Cena zawiera dopłatę do  EX(1): 9.00 zł;
- w niektórych pociągach dopłata może się różnić

A Iksie ceny są na ten rok! dowiadywałem się całkiem nie dawno :twisted:

75

Odp: Trip to Opalenica

a gdzies to mozna w necie poczytac ? czy zadzwoniles ?

All I hear is the sound of me falling on the ground