Odp: Rozmowy o Unii itp.

Więc zacznijmy może od tego że crowdfunding to jest może 1% z 1% z 1% środków na inwestycje. To jest kropla w morzu. Joint venture i współwłaścicielstwo nie są per se sposobem pozyskania finansowania, ale mogą pomóc pośrednio. Cała reszta pożyczania jest - pożyczaniem.

Co do reszty słowotoku, to ciężko się odnieść do czegokolwiek. Proponuję to jakoś uporządkować i może ponumerować. Nie zaczynaj też od 'czy wiesz że', tylko stawiaj konkretny zarzut, bo do tego co napisałeś nie ma się jak odnieść. Bez tego nie widzę sensu prowadzić z Tobą dysputy, bo gubisz wątek, przeskakujesz z tematu na temat i zachowujesz się jak gołąb na szachownicy.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

52

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Aby zobaczyć problem z zewnątrz musisz przyjrzeć mu  sie z zewnątrz .
Moge stawiać teze i pytania jak mi sie podoba -najgorzej rozmawiać z ignorantem - nie wiem , nie widziałem , nie bylem - ale wiem najwiecej i bede pouczal wszystkich :-) trochę to żałosne .Cieżko sie odnieść :-) racja jak sie nie wie jak chwalona UNIA działa jakie jest ustwaodastwo - tyko uważa sie ze ten socjalny potwór  to wzór  - cóż ciesze się , że zgadzamy się w tym jednym ze nie ma sensu kontynuowac tej żalosnej polemiki :-). Z mojej strony to ostatni Post w tym wątku polemizujący z tobą .

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-02 20:19:35)

53

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Duddie napisał/a:

Możesz. Sprzedawaj je jako miniaturowe grzejniki i przejdzie bez problemu.

Smutne jest to że nie mogę "legalnie" płacić za oświetlenie więcej bo ktoś postanowił że mam płacić mniej (używając różnych ustrojstw dających światło).

Zaczęło się od Atari 65XE+LDW2000, potem Atari 1040STE, Amiga 1200, Atari Portofolio, morze blaszaków, GBA,PS1, 2, 3....

a teraz:Atari STez Ultrasatanem,  Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000

54

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Akurat w tej kwestii to bardziej winic nalezy "ekologow".

Z Ekologow jest jednak pewien pozytek. Mozna nimi lwy nakarmic. Do niczego innego sie nie nadaja.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

55

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Jarkeczek napisał/a:

Smutne jest to że nie mogę "legalnie" płacić za oświetlenie więcej bo ktoś postanowił że mam płacić mniej (używając różnych ustrojstw dających światło).


ktos postanowi ze jedyna porawa ktora mozna w domu przygotowac jest pomidorowka. smaczna i tania, posiada wszystkie skladniki ktorych obywatel potrzebuje aby przezyl i robil zakupy.
koniec z fasolowa, stosowanie moze miec wplyw na efekt cieplarniany

Ostatnio edytowany przez xxl (2015-11-03 08:57:13)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

56

Odp: Rozmowy o Unii itp.

FRANCJA PRZYWRACA  kontrole na granicach :-) Hahahahaha wpuszczenie milion dzikusow z afryki ktorzy wdarli sie siła do europy bez kontroli przeszli prze wszystkie granice - razem z bronią .Niech żyja LEWACY :-)  MERKEL ,KLAMACZOWA powinni byc teraz rozliczeni za 150 zabitych osob !!!!

Zapewne KLAMACZ Z RYŻYM PRZESTEPCĄ  będą pieli że mamy być EUROPEJCZYKAMI  - Każda większa stolica miała po dwa zamachy a Warszawa ?  Musimy być europejscy hahahaha

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-14 09:30:08)

57

Odp: Rozmowy o Unii itp.

158 osób podaje wp.pl
Nie no przecież to biedni uchodźcy, którzy uciekają przed wojną ze swoich krajów.
Tym biednym ludziom trzeba pomóc.

I jeszcze tym biednym ludziom podpalono nielegalny obóz:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, … omosc.html

Na szczęście francuska rada muzułmańska potępia takie "działania":
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, … omosc.html

58

Odp: Rozmowy o Unii itp.

RACJA cały czas była po naszej stronie! Teraz mamy tego dowody. Bezsprzeczne, bezdyskusyjne, idealne! Teraz nadszedł NASZ czas! Czas aby zabrać się za wrogów we własnej ojczyźnie! Zacząć trzeba od lewaków i syjonistów. W pierwszej kolejności GW i TVN, później Lemingi, wyznawcy PO, YntelYgenci, i cała reszta. Zwycięstwo będzie nasze! Bo sprawa jest słuszna. A jeśli tego nie zrobimy dziś, to jutro będzie takie jak tam. A tego przecież nie chcemy. Czy ktoś tego chce!?

59

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Popularność kołem się toczy .... kiedyś lemingi ..... teraz czas na minionki :) :) :)

60

Odp: Rozmowy o Unii itp.

BITMAN, ŻYJESZ?? ODEZWiJ SIĘ, BITMAAAAN!!!!

61

Odp: Rozmowy o Unii itp.

marekp napisał/a:

RACJA cały czas była po naszej stronie! Teraz mamy tego dowody. Bezsprzeczne, bezdyskusyjne, idealne! Teraz nadszedł NASZ czas! Czas aby zabrać się za wrogów we własnej ojczyźnie! Zacząć trzeba od lewaków i syjonistów. W pierwszej kolejności GW i TVN, później Lemingi, wyznawcy PO, YntelYgenci, i cała reszta. Zwycięstwo będzie nasze! Bo sprawa jest słuszna. A jeśli tego nie zrobimy dziś, to jutro będzie takie jak tam. A tego przecież nie chcemy. Czy ktoś tego chce!?

No tak, sto kilkadziesiąt ofiar śmiertelnych to furda. Najpilniejsza sprawa teraz to dokopać przeciwnikowi politycznemu. Jutro się dowiemy, że w Paryżu strzelał Kaczyński z Macierewiczem, a Ziobro podawał magazynki.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2015-11-14 12:09:58)

KMK
? HEX$(6670358)

62

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Prawdy nie nagniesz...przecież winnych już znamy...post #56

63

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Istotnie, prawdy nie nagniesz, a rzeczywistości nie przeoczysz nawet zamykając oczy, bo w końcu wyjdzie zza krzaka i kopnie Cię w sempiternę.

KMK
? HEX$(6670358)

64

Odp: Rozmowy o Unii itp.

@drac030: Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli chcesz, znajdziesz tam Kaczyńskiego.

65

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Mnie się wydaje, że post #58 był przede wszystkim dla Ciebie samego.

KMK
? HEX$(6670358)

66

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Tak.

67

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Szkoda ze w
Zamachcach zgineli niewinni ludzie - gdyby zginela corka klamacz , wnuczka merkel czy ktos
Z rodziny oleanda moze lewactwo by sie zorientowalo ze ich decyzje bija w nich samych - a tak to zginelo 150 osob zrobi sie durny marsz jednosci - rada muzulmanska powie ze to nie my - a nastepnym razem p*.* bronia chemiczna i cale miasto zabija - eu zrobi marsz poparcia - rada muzulmanska powie ze im przykro itd itd

68

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Syryjski paszport przy zwłokach zamachowca. Greckie władze: właściciel przybył jako uchodźca

kłamacz za zdrade Polski i sprowadzenie arabow powinna zaplacic glowa

69

Odp: Rozmowy o Unii itp.

"najpilniejsza sprawa teraz to dokopać przeciwnikowi politycznemu"
"kłamacz za zdrade Polski i sprowadzenie arabow powinna zaplacic glowa"
Mówisz - masz.

70

Odp: Rozmowy o Unii itp.

No właśnie - nasz rodzimy, katolicki(?) dźihad.

Brawo, tylko tak dalej!

I Ty zostaniesz big endianem...

71

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Czym się różnią nasze moherowe babcie od dżihadystów? Tylko tym, że nie mają broni.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

72

Odp: Rozmowy o Unii itp.

Katlolicki dż... co ?
Hmm naprawdę nie widzicie roznicy ? Czy ktoś was zmusza do chodzenia do kościoła ? Nie lubisz kościoła masz prawo , jesteś gejem masz prawo , jesteś lewakiem  masz prawo gadać glupoty.

Nikt z was nie był na bliskim wschodzie - nie widział jak bomba urywa nogi - jak flaki wylewają sie z rozerwanego brzucha , jak głowa oderwana od ciała leży sobie kilka metrów dalej . Jak biegnie czlowiek z urwana ręką.

Tak katolicki dżihad ... brak słów . Wy myślicie ze muzumanie to tacy katolicy tylko muzułmanie - otóż muzułmanie maja odmienny system wartości i nienawidzą każdego innego - nie ważne katolickiego , buddyjskiego czy Hinduskiego .

Tak KŁamacz powinna zapłącić głową i to dosłownie i nie ma to nic wspólnego z dżihadem tylko z elementarną odpowiedzialnoscia karna . Za sprowadzanie niebezpieczńśtwa  na cały naród Polski - myślicie ze zamach w warszawie to mżonka ? ostatnio jechalem z koloni 13 godzin do Warszawy nikt mnie nie kontrolowal - moglem przywiezc wszsytko  , absolutnie wszystko .

Mielismy rusyfikacje germanizacje a teraz przymusowa islamizacje .

Miker - abyś nigdy nie musiał patrzeć  na kogoś ze swojej rodziny  umierającego ci na rękach - wlacz tv zobacz co sie dzieje we francji  - i wybierz poprawność polityczna - czy  zdrowie wybor nalezy do ciebie :-)

Najpilniejsza sprawa to nie dokopanie komukolwek ale ukaranie - politykow - POLITYCY to nie swiete krowy

z przed chwili :Zatrzymano Polaka w związku ze śledztwem dotyczącym działalności o charakterze terrorystycznej - mail zrobic bum w  Polsce ?

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2015-11-15 17:04:27)

73

Odp: Rozmowy o Unii itp.

marekp napisał/a:

"najpilniejsza sprawa teraz to dokopać przeciwnikowi politycznemu"

To było, Marek, o Twoim tekście (post #58). Dojrzyj wpierw belkę we własnym oku.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2015-11-15 17:12:35)

KMK
? HEX$(6670358)

74

Odp: Rozmowy o Unii itp.

kosa0 napisał/a:

Tak KŁamacz powinna zapłącić głową i to dosłownie

Nie dramatyzuj i ochłoń....łyknij zimnej wody.... za takie publiczne wezwania można ponieść konsekwencje w naszym ustawodastwie.
Czy sugerowana dekapitacja nie kojarzy Ci się z szariatem ? Tam przynajmniej ograniczają się do rąk albo nóg. Widać, że dzięki podróżom czerpiesz pełnymi garściami najlepsze rozwiązania z różnych kultur. Twój pomysł zbliża Cię do "ultrasów" takich jak Jihadi John znany z publicznych egzekucji. Jeszcze tylko wrzuć link do streamingu z twoimi wyczynami....pewno wszyscy będą chcieli obejrzeć takiego "gieroja" jak Ty w akcji.

A tak w ogóle, to powinieneś się cieszyć, bo na razie na naszą POlską (tak się to pisze?) zieloną wyspę nie chcą przyjeżdżać muzułmanie. Nawet ci, którzy byli, szybko zwiali. Tak szybko, że nawet nie zdążyli się rozpakować.

75

Odp: Rozmowy o Unii itp.

@drac030: Czyli Twoim zdaniem moje trolowanie jest "dokopywaniem przeciwnikowi politycznemu" a wypowiedź kosa0 już nie?
Oświeć mnie proszę dlaczego.