1

Temat: 1MB Simm i FI2

Był ponoć gdzieś na forum temat odnośnie starego Lotharkowego rozszerzenia 1MB simm i feralnego połączenia dopałki z FI2. Nie mogę tego na forum wygrzebać. Może ktoś z Was mi pomóc? ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: 1MB Simm i FI2

Nie wygrzebuj na forum :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3

Odp: 1MB Simm i FI2

Pin, ke ?

o co kaman ? co sie dzieje ?

ps. poj...lo ci sie z hard resetem IHMO :-) z 2004/2005

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-10-24 21:23:08)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: 1MB Simm i FI2

mam pewien problem i po prostu próbuję go rozwiązać powiedzmy bezproblemowo, a chcę zdążyć przed SV tak, by nie wysyłać "kompomaszin" do Wielkiego Elektronika ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: 1MB Simm i FI2

jaki masz problem, drewniaku ?

opowiedz nam...

Ostatnio edytowany przez lotharek (2014-10-24 21:28:03)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: 1MB Simm i FI2

chodzi o jakieś krytyczne zależności czasowe i sposób podłączenia owego sygnału do komputera. Ktoś coś w tej kwestii wymyślił ponoć, a póki co muszę tę dopałkę zostawić - oszczędności i notoryczne cięcia budżetowe.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: 1MB Simm i FI2

poczytaj na stolowce Pasiej ;-)
czasami simm wymaga innych timingow.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: 1MB Simm i FI2

Czyli jak rozumiem, nic z tym nie zrobię.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info