Temat: Emulatory klasycznych komórek

Czy ktoś zna coś godnego polecenia? Bo szukam i nie mogę znaleźć - ogólnie chodziło mi o SE (K600, K750 może T230)... Mam Kemulator ale on się wywala po uruchomieniu jara... Jakoś nie wierzę że nikt nic takiego nie spreparował

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

2

Odp: Emulatory klasycznych komórek

Zainteresuj się (J2ME) Java Wireless Toolkit. Parę ładnych lat temu pisałem coś i testowałem dla SE K750i. Więcej grzechów nie pamiętam.
Po chwili...
Znalazłem na dysku nawet taaakie coś co się nazywało Sony Ericsson SDK 2.2.4 for the Java ME Platform :) ZTCP pozwalało na emulację i debugowanie aplikacji. Rok 2006, więc to już technologiczna przepaść :-)

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2012-09-24 06:58:43)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Emulatory klasycznych komórek

Sprobuje tego toolkita. Sonowskie SDK mam i działa spoko, ale nie ma emulacji. Jest znakomitym narzędziem do pracy, z tym że musisz podpiąć prawdziwą komórkę :(

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: Emulatory klasycznych komórek

Jak wypadły testy ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

5

Odp: Emulatory klasycznych komórek

Do ściągniętego jara na podstawie manifestu stworzyłem jada. Odpaliło się , pokazało ikonę... I Java null pointer exception :( Na Kemulatorze przynajmniej menu miałem , no nic pokombinuję jeszcze

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

6

Odp: Emulatory klasycznych komórek

Zapewne gdzieś utworzyłeś obiekt przechowujący referencje do obiektów jakiegoś typu, zaś samych obiektów nie utworzyłeś ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Emulatory klasycznych komórek

Nic z tych rzeczy :) Ściągnąłem JARa z klasyczną grą i chciałem trochę w nią pograć :) Źródeł niestety SonyEricsson nie wypuścił :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

8

Odp: Emulatory klasycznych komórek

wieczor napisał/a:

Źródeł niestety SonyEricsson nie wypuścił

Nie może być ? ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

9

Odp: Emulatory klasycznych komórek

Ok, debug info podpowiedziało mi o brakującej klasie com.mascotcapsule.micro3d.v3.Vector3D. Powinna być w SE SDK - pokombinuję wieczorem.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem