Temat: Kto pomoże Grzybsonowi?

Drodzy Atarowcy, pomocyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!

Tata nie chce mnie zabrać na Last PArty. Proszę, spróbujcie go przekonać, aby jechał!!!

Błagam!!!

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Moze jakies napastliwe SMS-y w srodku nocy ? ;)

3

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

brak komórki(na szczęście)

grzybson/SSG^NG

4

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Pytanko - nie chce Cie zabrac, bo chce jechac sam, czy nie chce Cie zabrac, bo sam sie nie wybiera ?

5

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Panie z Cze100chowy: prosze zabrac swoje dziecko i przyjezdzac. Bo nie bedzie nastepnych gretzow!

6

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

wszystko przez te toplesy na Quascie...podobno tydzien po party juz rYDZYK grzmiał z radiowej anteny nazywając Eijka wysłannikiem szatana...

gep/lamers^dial

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Tata powiedzial mi, ze przyjedzie, wiec chyba Cie nabiera. No bo nie do pomyślenia jest, aby mi nabujal, prawda? To tylko 0,3Kkm!

8

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Panie z Czę100chowy, przyłaczam sie do Lewisa i reszty XD. Proszę zabrać syna, musi wypić moje zdrowie bo mam urodziny na Laście XD. Oczywiście soczkiem ; ).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

9

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Messiah ma racje, zapraszamy razem: Grzybson-a z szanownym tata, a takze niecierpliwie czekamy na Grzybson Intro 2 :)

10

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Gdy zaczynałem swoją przygodę z Atari w końcu 1996 (w sensie: wymiana listów z dyskietkami, bo Atari jako komputer miałem dużo wcześniej) byłem w podobnym wieku co Maciek - i też za bardzo nie mogłem przyjeżdżać na zloty, ale pamiętam ile to dla mnie znaczyło -
więc proszę aby zabrał Pan syna na Last Party.

11

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Jak widac wszsycy jesteśmy ZA zabraniem Maćka na party ^o^!

Ou-jeeee!

Poza tym Gepciu, Grzybson był porządny i wyszedł w czasie Miss Mokrego, a za to mały Shinorek siedział i t w pierwszym rzędzie XD. Tak wiec jak widac zachowanie Maćkajest bardzo dobre, nie pił, nie palił (tak jak Wasko XD) ani nie patrzył na cycki partyzantek XD.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

12

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

DZięki za miłe słowa.
A tatama jakieś edziwne opory aby jechać na Last PArty

grzybson/SSG^NG

13

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Bo widzial film z zeszlego roku he he :)

14

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

ja tez przylaczam sie do wszystkich wspierajacych Grzybsona - niech jezdzi poki moze bo potem bedzie tak jak wielu z nas musial kombinowac, zeby jakos sie z pracy urwac...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

15

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Panie Mikeyu: Ale przeciez tam sie nic nie działoooooo.... XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

16

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Tia... ja na swoje pierwsze party wybierałem sie półtora roku i też nie poszło bez zgrzytów. Nołnejm, jestem gotów wupić nalewke z kartonu, jak przyjedziecie na Lasta :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

17

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Jak tata przywiezie naszą atarowską latorośl, to mu postawię piwo. Kto się przyłączy? Hm, żeby tylko się nie przyzwyczaił i nas potem nie szantażował.

18

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Dorzucam jednego browara ;D.

Jurgi, my sie tysz musim napic przyjacielu, za ... wiadomo ;D.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

19

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Słuchajcie! Jest szansa, że przyjadę! Nic więcej nie mówię, aby nie zapeszyć!

grzybson/SSG^NG

20

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Jakby cos, to Messiah zadeklarowala sie, ze jej ma nie byc, wiec nie bedzie konkursu mokrego podkoszulka, a tym samym tata nie musi sie martwic, ze party atarowskie zdeprawuje Cie ;)

21

Odp: Kto pomoże Grzybsonowi?

Za to będzie Krzysztof Krawczyk! To dopiero deprawacja! A w gazecie 'Amor i Ty' to ten świntuch zamieścił swoje zdjęcie nago!!!