Wpadłem na dokładnie taki sam pomysł jak kupiłem sobie swojego krótkiego 520ST. Zachwyciło mnie to, że tam są te rezystory 0R i można je po prostu wylutować i wlutować goldpiny:-) Teraz sprawdziłem na jednej płycie STFM, którą mam luzem i też tam tak jest, więc tak jak pisze uicr0Bee dało by się tam też tak zrobić. Chociaż w STFM, albo w STE można po prostu na jednej taśmie wykombinować dwa złącza i też temat załatwimy. Popatrzyłem jeszcze na zdjęcia różnych płyt w necie i generalnie w różnych rewizjach jest to różnie. Zarówno w ST, jak i w STFM, jak i w STE, a także w Mega czasami to tak jest i są tam rezystory lub dławiki, ale czasami nie ma w ogóle tych miejsc. Zastanawiam się też czy w każdej rewizji będą w takiej samej kolejności te linie sygnałowe, bo mogą być przecież pozamieniane nawet jeśli widać że są na płycie. Mi się właśnie wydaje że temat jest trochę zbyt niszowy żeby tego robić większą ilość, pewnie znajdzie się pięć osób chętnych, a jeszcze może się okazać, że nie przypasuje jedna płytka pod wszystkie rewizje. Chyba najłatwiej sobie to polutować po prostu na kawałku płytki uniwersalnej tak jak to widać na zdjęciu przymierzone.
4th Atari ASCII Compo - wyniki Dostępne są już wyniki tegorocznego ATASCII Compo.
thing neo 1.60 Olivier Landemarre wydał nową wersję desktopu Thing.
VIII. Basque Tournament of Atari 2600 Kolejna relacja, wśród otrzymywanych od naszego przyjaciela Egoitza z Kraju Basków.
Przezroczysta obudowa dla Atari 800XL Rusza przedsprzedaż wyjątkowej, przezroczystej obudowy do komputera Atari 800XL!
RECOIL 6.4.5 RECOIL to przeglądarka retro plików graficznych, obsługująca ponad 550 formatów, dostępna na różnych systemach operacyjnych, z regularnymi aktualizacjami.