Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.
Opcje wyszukiwania (Strona 18 z 82)
shifter - C025914 or C070713 (IMP)
dma - C025913
glue - C070714 (IMP) or C025912
Kurcze, przejeżdżałem obok i nie wiedziałem.
Poniższe powinienem mieć, jutro sprawdzę.
Candle napisał/a:C025914 - shifter
C025912 - glue
C025913 - dma
yamahalodz napisał/a:... UBE Switch/lub ....
Ostatnia sztuka się ostała.
OK. Tyle tylko, że na jednych TT działa, na innych nie.
Tak ogólnie to chyba jest jakiś problem z TT i gniazdem ROM, gdyż temat się przewija i tu:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=13576
i tam:
https://www.atari-forum.com/viewtopic.php?t=32244
sam też słyszałem od kilku osób.
W przypadku TT lepiej chyba zainwestować w Lightning VME, jest USB i sieć też :)
Pozycja 1 - zainteresowany
Jak dla mnie to taka trochę fanaberia :) Co nie zmienia faktu, że pewnie będzie sporo chętnych :)
Na MegaST z PAK działają.
Tak głęboko to nie wnikałem. Chciałem posłuchać jakiegoś MOD-a i reset. Kilka różnych programów i ciągle to samo.
Jakie 6 TOS-ów można tam wrzucić, do STE znam ino 2 + Emu. :)
Z dokumentacji wynika, że PuSTE to w zasadzie PuPla/1, tak więc mając adapter PLCC-DIP PuPla/2 zastępuje w całości PuSTE.
Z mojej strony nie będzie już nic (zamykam tylko otwarte tematy).
P.S. Próbowałem odpalić PAK na STE i MSTE, niby działa ale nie działa stereo (reset), tylko Yamaha gra.
Stany, sama wysyłka zabija sens nabycia :)
To powinno się nadać:
https://www.conrad.pl/p/wlacznik-zasila ... szt-701606
Jakby ktoś miał na zbyciu, albo wiedział gdzie tego szukać (pod jaką nazwą).
Wrzucę to tutaj, bo ma związek z MIDI (Pro MIDI Player), a wcześniej nie widziałem taj strony:
http://www.jdkoftinoff.com/main/Historic_Projects/
Wiem, że dla Milana było coś takiego jak MilanBlaster. Co do użyteczności tego to inna sprawa, gdyż z tego co czytałem na forach mało komu udało się usłyszeć jakieś dźwięki tą drogą :)

Tutaj więcej informacji. Raczej wątpię, aby istniały jeszcze jakieś źródła.
To nie problem, da się poprawić :)
No i wszystko jasne, dzięki. Lada moment podzielę się wynikami.
Z tymi adapterami jest ten problem, że one nie mieszczą się do obudowy, zawsze trzeba coś wyciąć i do tego nie są uniwersalne, gdyż jak wiadomo mogą być karty różnej wielkości.
Coś takiego spowoduje duże zamieszanie w obudowie:

Osobiście wydaje mi się, że lepsze jest Panther (z sieciówką dodatkowo).
Wszystko pozostało w fazie projektu :( i już raczej tak zostanie. Mierzyłem trochę siły na zamiary.
Dla testu takie coś:
for a|-1 to 50
dalay 1
print a|
next a|
po skompilowaniu i odpaleniu z desktopu trwa jakieś 50 sek. co logiczne :)
Po wrzuceniu do AUTO 1-2sek.
Znalezione posty [ 426 do 450 z 2,031 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.061 sekund, wykonano 18 zapytań